Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti jarnatok olyan lannyal, aki nem tul szep, de nagyon szeretitek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2009. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked mi kell még ahhoz, h valakivel járj azon kívül, h szereted? 95D-s mellek, felfújt száj, max 50kg és derékig érő egyenes haj?

Most mutogatni akarod, vagy szerelems vagy belé? Mert a kettő nem ugyanaz!!!

2009. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

lany vagyok, csak erdekelt a temarol fiuk velemenye is, mert lanyokkal beszelgettem sokat arrol, hogy a kulso mostansag mennyire fontos lett sajnos, es hogy van e eselyuk a csunyabbaknak is megtalalniuk a megfelelo part.

na mindegy csak erdekel az OSZINTE velemenyetek. de ettol fuggetlenul teljesen igazad van.

2009. jan. 14. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Számomra nem elsődleges a külső. Persze fontos: ahhoz, hogy megteccen, és elkezdjem megismerni. Ha már megismertem, akkor nem számít sokat. Főleg, ha szeretem is.


(22f)

2009. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok "nem-túl-szép" lányt látok mászkálni a barátjával, ha a pasi igazán szereti, nem fogja érdekelni a külvilág véleménye!

Egy barátom, magas, helyes vékony srác, bukik a molett csajokra, de sajnos a legutóbbi barátnőjével pont azért szakított, mert haverok véleményét nézte!

Szóval sokszor nem a pasikkal van a baj, hanem a baráti körükkel és a megfelelési kényszerrel!

Egy előnytelen külsejű lány sok hátránnyal indul, de kompromisszumkészségén és egy kis stílusváltáson rengeteg múlhat!

2009. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

remelem nem baj, ha kozbekerdezek...:D

szoval. es ha ugy tortenik, hogy eloszor ismered meg, es utana megszereted? az egyertelmu, h egy szep csajnak tobb kalandja lesz az eletben. de ha mondjuk egy helyes fiu megszeret egy csunya csajszit, mert megismerte meg stb, akkor van esely arra h osszejojjenek?

2009. jan. 14. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Ha szeretsz vaakit,akkor azt szépnek látod!Persze ez már csak akkor érvényes,ha nem tiniszerelemről van szó,ahol valóban a külső a fontos a "menő"srácoknak!De idővel mindenki megtalálja a párját, ne aggódj!
2009. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
az évfolyamomról (egyetem) nemrégiben ment férjhez két nem túl szép lány, 22-23 évesek. egyébként pedig nincs csúnya lány :) valaki úgyis szépnek látja :)
2009. jan. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!