Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes az hogy a barátnőm a volt ex pasijaival beszélget meg találkozgat mint barát?

Figyelt kérdés

Vagy telón vagy személyesen szokott barátnőm beszélgetni az exei (2vel). A kapcsolatuk már több éve véget ért. Van amikor közösen már mint úgy találkozik velük hogy én is ott vagyok vele. Szerintetek lehet az exek között barátság ?


19/F


2010. nov. 25. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
persze! Én is jóba vagyok velük! Kivétel nélkül mindegyikkel tartom a kapcsolatot! Attól még a páromat imádom, és elmondom az exeknek, hogy fabatkát sem értek a jelenlegihez! :)
2010. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot mert ugy gondolom, hogy mikor szakitottunk lezartunk mindent. Ennek ellenere van akinek ez mukodik peldaul a parom is beszel a volt baratnojevel msn-en, meg szulinapjara is irt neki egy szep sms-t:)
2010. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy csak nekem furcsa. Igaz addig nincs bajom amíg csak barátok.
2010. nov. 25. 16:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, de így alapból még igen, normális. Nekem van olyan exem, akivel beszélek, meg olyan, akivel nem.
2010. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Csak segíteni szeretnék Neked, ezért annyit elárulok, hogy az exeim mind szeretnének még kapcsolatot létesíteni Velem, de leginkább csak testi kapcs-ot. Na már most lehet a barátnődnél is ez a szitu, de ezt soha nem fogja Neked elmondani! Amíg úgy érzed , nagyon őszinte kapcsolat a Tiétek, addig nincs félni valód! De igazából itt nem is az ex a lényeg, mert azt általában miután lezárul a kapcsolat, már nem kívánja vissza a Nő. Büszkeségből sem! Szóval egy idegen, új pasitól én jobban tartanék a helyedben, ha már kételkedsz a barátnőd hűségében!
2010. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát sztem nem véletlenül ex, vmiért elváltak, ahogy én sem beszélek egyikkel sem, a páromtól is elvárom hogy ő is így tegyen, habár szerencsére neki nem kell mondani.
2010. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ex barátom, akit íííííííííííííííímádok :) Baromi jó barát. De soha nem lenne belőle semmi több. Szerintem ezért is szakítottunk, mert inkább volt barát, mintsem "pasi". Nagyon szeretem a barátomat és nem hagynám el senkiért SOHA :)
2010. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ezt addig úgy sem tudja elfogadni az ember, amíg saját maga meg nem tapasztalja.

igenis van olyan, hogy két ember nagyon szerette egymást, sokat jelentettek egymásnak, és ezt nem akarják csak azért eldobni, mert úgy döntöttek, a szerelmi viszony már nem működik köztük.

fogadd el, és ne aggódj:)

2010. nov. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

16:37


Nem kételkedem a barátnőm hűségében csak furcsa érzés hogy az exével beszélget meg jóban vannak.

2010. nov. 25. 17:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell gyűlölködni a szakítás után. Inkább jó jel, hogy nincs miért menekülni tőlük.
2010. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!