Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy lány de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány de nem merek kezdeményezni, vajon mi tehetnék?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik,már-már annyira hogy egyszerűen nem birom magamban tartani már, de elmondani meg nem merem neki:S . Valamilyen módon szeretném tudatni vele, de egyszerűen félek a reakciótól. Néha van olyan hogy pl néz és mikor észreveszem akkor elfordult meg hasonló esetek és van amikor viszont "észre se vesz". Szerintetek mit lépjek?(Soha nem beszéltem még vele. Viszont van benne valami olyan leírhatatlan dolog ami engem nagyon megfogott.)
2010. nov. 26. 21:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
azt ajánlom, hogy mindenképp kezdeményezz, mert ha nem teszed elkapkodják a lányt a szemed elől és akkor már nem tudsz mit tenni! :) és ha még nem beszéltetek, akkor megismerkedtek és bármi kisülhet a dologból ;) csak kezdeményezz, hisz te vagy a fiú! sok sikert neked!:D
2010. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%

"hisz te vagy a fiú"


Ne kezdjük már megint...

2010. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
msn, telefon, esetleg egy levélben? ha személyesen nem mersz kezdeményezni,akkor ott :)
2010. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

mire gondolsz kedves válaszoló? :)

előző voltam...

2010. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?:-)

És miért nem mersz kezdeményezni?Szerintem azért mert nem tudod mit mondj?:-)

22F

2010. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Osztálytárs am, v mi? :D
2010. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem osztálytárs, elsősorban azért nem merek kezdeményezni mert nem tudok mit irni, meg félek attól hogy tévesek voltak a "megérzések" és nagyot bukok
2010. nov. 26. 21:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Nah és ha nagyot buksz mi lesz? hm? Kevesebb leszel, és lesz egy nagy piros betü a fejeden, hogy L mint lúzer. Dehogyis.., Azzal veszítesz, ha meg se próbálod, aztán jön majd egy nálad jobb srác, és elhappolja a lányt. Nah akkor fogsz nagyot bukni. Legrosszabb esetben is azt mondja, hogy bocs nem..,
2010. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló leírta a lényeget,akkor leszel igazán vesztes ha meg sem próbálod.+Még annyit hogy én nem írásban közölném vele hanem személyesen.:-)Túl sok ideje van reagálni,gondolkozni mit is válaszoljon,személyesen próbálkozz hajrá!
2010. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
persze személyesen lenne a legjobb de nincs annyi bátorságom odamenni és elmondani neki. Általában a barátnőivel van. Üzenetbe miket irjak le neki? (Mik azok a dolgok amik legyenek benne és mivel tudnám egy kicsit feldobni az üzenetet ugy hogy egy jó és humoros levél legyen belőle?)
2010. nov. 26. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!