Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Flörtöl másokkal. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtöl másokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 hónapja van egy párkapcsolatom.Én 20 vagyok, a barátom meg 24.

Igaz hogy sokat veszekedtünk már kapcsolatunk során, de szeretjük egymást, és ha szakitunk az nem tart tovább 2-3 napnál.

Tegnap azonban náluk voltam és történt valami.Mivel én külföldre készülök dolgozni 2 hét mulva, kérdezgettem hogy biztos-e abban hogy utánam fog jönni, hogy később is velem akar lenni, hogy elmehetek-e azzal a tudattal h itthon van egy barátom aki szeret meg stb.

Ő persze esküdözött hogy soha nem csalna meg és hogy ne kérdezzek ilyeneket.

Én valamiért töbször is megkérdeztem tőle anap folyamán és vagy 3x is elmondta hogy nem turkáltam-e véletlenül a számitógépjében.

Mondom nem.....de kezdett érdekelni miert mondja és megkértem hogy ha annyira ártatlan akkor hagy nézzek bele.Ő meg persze hogy nyugodtan.....

Csak azonban az történt amit álmaimban sem gondoltam volna, ugyanis egyik mappája tele volt volt barátnők képeivel (de ez még hagyján)....naplózott beszélgetéseire is sikerült ráakadnom.Természetesen ő erre nem számitott, ott ült mellettem és csak azt hajtotta hogy fuuu anyám itt mi lesz...

Beleolvasgattam 2 hónappal ezelőtti beszélgetéseiben.Kiderült hogy a szentnek hitt barátom 5-6 csajjal is ismerkedik egyszerre.Felháboritott hogy kiteregeti a szexuális életünket és akapcsolatunkon belüli problémákat idegen emberekenek mjiközben jókat flörtöl.....és a hab a tortán hogy irkál egy lánnyal (állitolag régen abarátom szerelmes volt belé, de csak barátok lettek mivel a lánynak volt pasija), szóval a lány szakitott most a pasijával és a barátom gyöngéden vigasztalta-igaz csak msnen. Amugy a lány nem mesze7 dolgozik onnan ahol a barátom lakik. És ilyeneket irkált neki a barátom:

Nem tudlak elfelejteni....a mai napig ha meglátlak valami a hatlmába kerit.....hozzám jösz feleségül (ez7 kb 5-6xor)...és kérdezte a lány h elhagyna-e engem miatta...és erre is azt felelte hogy meggondolandó, de mindkettőnket szeretne. meg hogy jó lenne lelépni vele meszire és itthagyni engem meg az ő volt pasiját.....aztán te tökéletes vagy, csinos...ahhhhhhh szóval nem is folytatom...sajnos mivel meszelakom és csak ma tudtam hazajönni, ott kellett töltenem az éjszakát.Annyira csalódott vagyok....sirok, sirok sirok...ő persze egész éjjel könyörgöt nekem hogy csak engem szeret meg stb...de valahogy nem hat meg.....Én nem irkálok senkivel...és ha mégis akkor sem flörtölgetek másokkal....annyira szar.Mit tegyek!Segitsetek?Azt állitja nem csalt meg....de én annyira vigasztalhatatlan vagyok..nagyon rossz, becsapva érzem magam.Hogy menjek igy külföldre dolgozni?folyton azon aggódjak mikor csal meg, mikor talál tőlem jobat és kijátszik esetleg a hátam mögött..persze próbál kimagyarázni mindent...hazahozott...de mondtam neki h egyedül szeretnék lenni és hazaküldtem.Nemsokára elmegyek, szeretem-de hogy bizhatnék igy benne????:(Megalázott

Mindig ő féltékenykedett hogy mit csinálok én menen....erre ő ....:(


2009. jan. 15. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Hűűű...te kisregényt írtál :) én röviden fogok válaszolni! Szerintem egész nyugodtan mond meg neki, hogy ez így neked nem oké és VÉGLEG szakíts vele! Jobb lesz most tényleg ha kimész, majd ott új emberekkel ismerkedsz meg és elfelejted hogy ő volt valamikor a világon! Elfogod tudni felejteni ha szeretnéd! Nyugi, menni fog! Fel a fejjel!
2009. jan. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Azonnal kirúgni! Bocs, ha durva vagyok, de ez a srác csak kihasznál téged, alattomos, és a szemedbe hazudik! Nem érdemel meg téged!!!
2009. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%

sya.ha ő így akkor te miért ne...nem sokkal vok idősebb mint te bár én férjnél vok.mi pont ezért élünk nyitott kapcsolatban.

mi még sosem veszekedtünk....

ha nem vesz komolyan ne is áldozz ennyi figyelmet a dolognak

2009. jan. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Nos, a barátnőmmel ugyanez történt, csak hogy okulj belőle: majd két évig voltak együtt, távkapcsolatban éltek, egyikük szombathelyen, másikuk pécsen tanult.Minden lehetséges időt együtt töltöttek, mígnem a barátnőm rájött, hogy a barátja mailezget a volt csajával.(ugyanilyen szövegek voltak, h csinos vagy, mi lenne, ha, nem tudlak elfelejteni stb) Rendesen kiborította a bilit, elküldte a francba. A srác valahogy mégis visszahódította, aztán mikor a barátnőm megnyugodott, a srác kirúgta. És mellesleg visszament az exéhez, összeköltöztek stb.

Szóval szakíts a gyerekkel, menj ki dolgozni, kezdj új életet. Sok sikert!

2009. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Szia

Mond meg neki, hogy szeretnél vele nagyon komolyan beszélgetni vmiről Mond el neki, hogy téged nagyon bánt az hogy a hátad mögött több lánnyal is flörtöl.Ha nem érti meg, hogy neked ez fáj akkor szerintem hagyd ott.Találsz magadnak még olyat aki szeret

Remélem segítettem.

2009. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Tudom hogy igaztok van....én is egyből a szakitásra gondoltam....annyira fáj hogy az leirhatatlan...aki ezt csinálja az talán megcsalni is képes lenne.....már azon gondolkodom lehet fel kellene hivnom hogy nézze meg mit irtam.....annyira szeretem és nagyon fáj

Tudom hogy szeret,de szerintem nem igy kell viselkedni egy kapcsolatban.

Bocs a helyesirásért de annyira zaklatott vagyoki, most is irt smst hogy bocsássak meg neki.....de nem ilyen egyszerű..még az is más lenne ha itthon maradnék mert lehet betudná bizonyitani az ellenekezőjét, de igy maradjak együtt vele?és ne legyen egy nyugodt pillanatom sem???Annyira fáj.....őt másnak hittem....én is hibáztam sokszor-de ilyet nem csináltam, és azzal védekezik hogy épp krizishelyzetben voltunk mikor a lánnyal irt...

SEGITSETEK!!Ti mit mondanátok neki=?:(

2009. jan. 15. 14:41
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Azt hiszem erre te is tudod a választ, csak megerősítést vársz. Szerintem ne kínlódj a saját érzelmeiddel, és hagyd ott
2009. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Én megmondanám neki ,hogy legyen vége!! Menj ki külföldre , és kezdj új életet.Sok sikert!
2009. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerűen mondd meg neki, hogy VÉGE, mert már nem bízol benne, és nincs az a mód, ahogyan vissza tudná szerezni az elvesztett bizalmadat. Sorry, de a pasid egy féreg. Meglátod, a szakítás után egy-két hét (de lehet, hogy csak nap), és ő már a másik lánnyal fog MSN-ezgetni, randizni, és mindenféle ronda dolgot hord majd össze rólad. Ja, és ez a komment egy pasitól jön.
2009. jan. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%

Én a helyedben nem békülnék ki vele!

Becsapott téged és hazudott!Ez a dolog,csak véletlenül derült ki,mert megérezted,hogy gond van.Ha nem jössz rá,akkor a mai napig a bolondját járatja veled,és bocsi,hogy kimondom,de ki tudja,hogy meddig ment volna el a volt barátnőjével.Biztosan érted,hogy mire gondolok!!

Aki egyszer becsapott téged,az meg fogja tenni máskor is.

Ha őszintén gondolná a kapcsolatotokat,akkor nem írt volna a lánynak egyáltalán.

Mi a biztosíték arra,ha kimész külföldre dolgozni,hogy nem békül ki a lánnyal???Vagy nem jön-e össze valaki mással??És te meg sem fogod tudni!Bízol még benne?

Neked kell ezeket a kérdéseket magadban letisztáznod!

Külföldön új élet vár rád,és egy új kapcsolat lehetősége is!!!

2009. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!