Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pár napja szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja szakított velem a barátom, most elgondolkozott egy kicsit és találkozni akar velem a napokban. Ti hogy viselkednétek vele?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Szakított, és megbánta.

Ha szereted, akkor menj bele, mindenki hibázik.

2010. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy picit távolságtartóan, de NEM bunkó módon.
2010. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hibás vagyok én is..
2010. nov. 28. 20:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Legyél tárgyilagos. Hallgasd végig, aztán mérlegelj. Ha szakított veled, akkor miért tette?


Ha azért mert már nem szeret, akkor ne menj vissza hozzá, hiszen csak egymást kínoznátok. Ha esetleg távolság miatt, akkor talán próbáljátok meg mégegyszer.


De a lényeg: Ha bármelyikőtök nem szereti már a másikat, akkor tovább kell lépni.

2010. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Felvázolnád pontosabban a helyzetet?
2010. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ha azért szakitott vele dmertmárnemszeret akkor pofozd fel...
2010. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
megcsaltam:( nem vagyok rá büszke. elmondtam neki, persze ő egyből, hogy akkor vége..elmúltak az érzései, nagyon megbántottam. aztán most meg találkozni akar mert gondolkozott kettőnkön
2010. nov. 28. 20:42
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha megbántad, hogy megcsaltad, és többször nem teszed(!), és szeretitek még egymást akkor összejöhettek.
2010. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha megtud bocsájtani, akkor lehet rá esély, de a bizalma irántad nagyon lassan és nehezen fog helyreállni, még akkor is, ha ezt nem mutatja ki.


Többet ne csald meg. Ettől most úgy érzi, hogy a szereteted amit iránta érzel nem is olyan kivételes, és ez nagyon fáj neki.

2010. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha találkozol vele akkor legyél őszinte. Teljesen.

Ne játszd a kemény gyereket, ne vegyél fel arrogáns viselkedési formákat. Legyél tudatéban, ohgy mit tettél, és kicsit legyél megalázkodó.

2010. nov. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!