Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti is így viselkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is így viselkednétek hasonló helyzetben? (részletek alul)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel neten ismerkedtem meg és közel egy hónap után randiztunk is. A randi nagyon jól sikerült, reggeltől estig együtt voltunk. A randit követő első héten még tök jól elbeszélgettünk...aztán valami történt. Ritkábban írt és kicsit távolságtartó lett. Egyik nap megkérdeztem, hogy mi a baj mi történt és mondta, hogy jelenleg nincs annyi pénze, hogy leutazhasson hozzám és, hogy folytassuk a randikat, viszont ő is nagyon szeretne találkozni, csak ezt nem engedi az anyagi háttere. Én mondtam neki, hogy hétvégente szívesen felmegyek hozzá és sétálunk, beszélgetünk, amíg helyre jön anyagilag....bele ment, de mégis úgy érzem, hogy talán rosszul érezné magát.


Ennyire rosszul érintene titeket, ha nem éppen olyan az anyagi helyzetetek?


2011. máj. 30. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Aha. Mivel a lányoknak csak a pénz kell.
2011. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?Milyen körülményekkel?Tanul,dolgozik?
2011. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnos az anyagi dolgok nagyon befolyásolják az ilyen dolgokat.

Nem a lányoknak nem csak a pénz kell, de ha nincs a fiúnak akkor elég ciki helyzet egy férfinak az ilyesmi.

2011. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én 17 éves vagyok, ő 20. Még tanul igen. Mondta, hogy nyárra alakulóban van egy munka...de ha addig nincs pénze, addig nem tud lejönni és addig felesleges a netes kapcsolat. Én feljárnék hozzá hétvégente, de úgy érzem, hogy ő nem tudná magát jól érezni, ha például én hívnám meg egy italra vagy moziba..
2011. máj. 30. 21:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaja az úgy gázos.. :S Esetleg hozzátok nem tudod lehívni?Akkor nem ő fizet,és te sem helyette.
2011. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én se érezném magam jól, ha a csajnak kéne pénzelnie

22F

2011. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát még nagyon friss a dolog, hogy ide hozzám hívjam...engem viszont egyáltalán nem zavar, hogy jelenleg így áll anyagilag, de nem akarom hogy ő rosszul érezze magát randi közben...viszont annyira jól éreztük magunkat (elmondása szerint ő is) hogy félek ha nem találkozunk mostanság, akkor hirtelen ki hűlne a dolog vagy elveszítenénk az érdeklődésünket egymás iránt.
2011. máj. 30. 21:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szana széjjel dugnám a csajt!
2011. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi, nem ez volt a kérdés :)
2011. máj. 30. 21:46
 10/11 anonim ***** válasza:

"Fiúk! Ti is így viselkednétek hasonló helyzetben?"


Ez volt a kérdés. erre válaszoltam :P

2011. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!