Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja minden fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja minden fiú azt, hogy a lányoknak a "bunkó" pasik kellenek, akik nem romantikusak és csak a kinézetükkel és csajozós dumáikkal hóditanak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 20:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Na én pont nem gondolom ezt:)
2010. nov. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Én nem gondolom ezt.

18F

2010. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

mert igy van mindig a bunkókkal foglalkoznak mert azt találják férfiasnak

Persze ez csak vagy 90%

2010. nov. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Én azokat a fiúkat nem szeretem, akik ilyen hülyén gondolkodnak. Sajnos ők vannak többségben...

Egyszerűen nem tudják felfogni, hogy a szépség és csúnyaság relatív, még az emberek számára csúnya fiúk is találtak/találnak párt, mindenkinek más tetszik. Csak az önbizalmuk van a nulla alatt és minden nőben az ellenséget látják. Ha elfogadnák magukat olyannak, amilyenek, akkor lehet, hogy találnának maguk mellé lányt. De ilyen felfogással aligha lesz szerencséjük...

2010. nov. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Mert a nök EGY RÉSZE pénzéhes és csak a külsö meg a kocsi meg a duma számit semmi más! SAJNOS! DE AZ ÉLETTÖL EGYSZER VISSZAKAPJÁK"++
2010. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
mert ezt látják az életben.talán be kéne bizonyítani az ellenkezőjét,akkor nem lenne így.
2010. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:14


Te Tankcsapdát hallgatsz???

2010. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Na igen, erről beszéltem... Az előttem szóló pl. még jódarabig nem fog magának párt találni, túl sok benne az indulat és elkeseredettség. A hozzászólásából is látszik, hogy minden nőt egy kalap alá vesz. Az ilyenek ne is várják, hogy bármelyik lánynak kelljenek..
2010. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
85% kapott egy (y) -t. Jó lenne ha írnának kort a nő gyülölő férfiak...
2010. nov. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Mert így van. Legfeljebb magatoknak se valljátok be.
2010. nov. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!