Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ennyire szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire szeretnék már szexelni ilyen idősen? Hosszú, lent a többi!

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, még sosem volt barátom. Már 1 éve folyamatosan érzem azt, hogy milyen jó lenne már végre szexelni. Viszont egész életemben arról álmodoztam, hogy csak egy barátom lesz, és csak vele leszek együtt szexuálisan. A vágyaim meg pont ellentétesek ezzel. Van valaki még ilyen helyzetben? Mit tehetnék? Írjatok:((((
2011. okt. 31. 22:13
1 2 3
 1/26 LOOOL ***** válasza:
normális és valószínüleg csak álom marad hogy csak 1 barátod lessz :o
2011. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Garantálni pedig soha a büdös életben nem fogja neked senki, hogy Ő az igazi. Szóval ennek fényében várj a szőke hercegre.
2011. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

20 éves fiú vagyok, még sosem volt barátnőm. Úgy érzem a sors és valamilyen felsőbbrendű erő úgy akarja, hogy majd....majd ha egyszer 5-10 év múlva megtalálom az igazit, akkor vele elveszteni a szüzességemet és végül családot alapítani vele.


én ezt érzem...már nem érdekel a szex..nem érdekel a szerelem...csak az érdekel, hogy legyen valakim aki szeret...


szerintem a te érzésed teljesen normális...tehát menj át ribancba és baszasd meg magad.

2011. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%

20 évvel ezelőtt még szép dolog volt,ez a gondolat!!!!!

...a mai világba már semmit nem jelent az,hogy érintetlen vagy!!!!..élj és éld meg az életet,gyere össze egy helyes fiúval és feküdj le vele....amit leírtál csak a mesékben van!!!!!..én 25 évesen vesztettem el,már bánom,hogy nem előbb!!!!

2011. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Én Kocka vagyok,és félek a lányoktól a téren,hogy nem fogok megfelelni,és visszautasitanak!

Ezért még majdnem soha nem próbálkoztam lányoknál!

Tudom sok jóból kimaradtam,de én ilyen vagyok.Régebben jártam bulizni,de mára már azt is hanyagolom.

20-f Kocka :/

2011. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 cathilina ***** válasza:
56%
Normális. Természetes, hogy ha 20 éves korodig nem volt barátod, akkor szexuálisan frusztrált vagy. Azt is figyelembe kell venned, hogy ez a "csak egy fiút szeretek egész életemben"-dolog a Disney-rajzfilmekben ugyan működik, de a való életben kevésbé. Ne történjen az veled, mint a Twilight-rajongókkal, hogy 30 éves korukig várják a saját Edwardjukat, majd mikor rájönnek, hogy nem létezik, megb*szatják magukat minden pasival. Találj valakit, akivel kölcsönösen megértitek és szeretitek egymást, és ne azon görcsölj, hogy vajon szeretni fog-e tíz év múlva is.
2011. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 life is beautiful ***** válasza:

amíg álmodozol róla addig nem fogod elérni ,mivel lealacsonyítod magad ,hogy ez úgysem fog menni


http://www.youtube.com/watch?v=2V7yeUqMliA

nézd meg ezt a videót, igaz hogy ez srácoknak szól ,de vmi ilyesmi lehet a te eseted is, egyrészt érdekes, másrészt tanulhatsz belőle,csak át kell fordítanod a nyelvedre:)

2011. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%

több lehetőséged van

1; hűen az eltervezetthez vársz még, és csak a házasságkötés után mész bele a szexbe - addig maszti

2; nem vársz az esküvőig.

ez esetben

2a; a barátod akiben megbíztál, és neki adtad magad, ő is úgy gondolja, hogy veled éli le az életét

2b; miután lefeküdtetek, mégis úgy érzi, hogy nem te vagy az igazi és szakítotok

2c; miután lefeküdtetek te érzed úgy, hogy mégse ő az igazi és szakítotok

az utóbbi két esetben

3 nem egy férfivel leszel az életben, mert aligha hiszem, hogy ne akarnál utána szexet, ha már most is vágysz rá.

4 tehát onnantól kezdve leomlanak a gátlások, és kiéled azt amit majd akkori eszed szerint oly sokáig elszalasztottál...


egyébként meg statisztikailag eléggé kicsi az esélye, hogy az legyen életed párja akivel életedben először vagy. tehát, akár már most is nyugodtan elkezdheted élni /nemi/életed, és ne foglalkozz azzal, hogy hányadik lesz az életen át tartó igazi. ha úgy mész bele egy kapcsolatba akkor mindegyik annak indul, legfeljebb aztán mégse úgy lesz. más külső okok miatt.

2011. okt. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem teljesen normális az, hogy kívánod a szexet, és az is, hogy nem akarsz bárkivel, hanem csak kizárólag az igazival együtt lenni ilyen módon.


Én 23 éves koromig vártam az igazira, míg eljött az idő, hogy egymásra találjunk testileg-lelkileg. Nem tudnám elképzelni, hogy bárki mással legyek a jövőben, hogy bárki más legyen a gyermekeim apja, és ő is hasonlóan érez irántam. Nagyon szép a mi szeretetünk. Nincs benne semmi lángolás, ami úgy fűti a mai médiát, hanem higgadt, lágy szeretet ez.


Egyáltalán nem bánom, hogy vártam Rá, nem tudnék most a szemébe nézni, ha arra kéne gondolnom, hogy más is látta a testem úgy, ahogy ő, hogy más is magáévá tett már, és most itt vagyok használtan, de még alig poshadtan.


Szerintem úgy a szép, ha addig tudsz uralkodni a normális testi vágyaidon, míg az igazid eljön. Legyen az bármilyen hosszú idő. Én is készültem már erre sok-sok éve. Míg a barátaim bulizni jártak és összejöttek a párok, én mindig arra az egyre gondoltam, akit még nem ismertem akkor, de biztosan tudtam, hogy el van készítve valahol számomra, és tudtam, hogy ő is ugyanolyan tisztán tartja magát nekem, ahogyan én készülök tiszta maradni, míg az övé leszek. Sok év volt ez, és azt mondom, ha 100szor, 1000szer meggondolom is, örülök a kitartásomnak, és semmit nem fogok bánni a döntéseimből, amikor tiszta tudtam maradni.


24L

2011. okt. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%

Én pont ugyanígy gondolom, csak másik nembe tartozom. Haverok szerint most én vagyok az alvó oroszlán, de ha egyszer megtörténik, egy igazi hiéna leszek. Ezt az "átalakulást" én úgy érzem nem fogom önszántamból kihozni, maximum akkor ha egy lányka leteper.

Én is úgy vagyok hogy várok az igazi, de közbe meg szexelnék már.


Lehet nem ide tartozik, de voltam jósnál, akkor láttam először. És kettéállt a fülem! Olyanokat mondott, amilyen valójában vagyok, és gondolok magamról. :S


pl szeretem a zenét nagyon jo a ritmusérzékem szoktam zenélni, jó szerető leszek az ágyban, nem én fogom megtalálni az igazit hanem a lány fog engem, akkor mondta hogy németbe fogok dolgozni 5 éven belül ami azért is fura mert német cégnél dolgozom, stb stb. mindent részletesen, és csak simán a tenyeremet nézte...

2011. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!