Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi van? Féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Féltékennyé akar tenni? Vagy mi?

Figyelt kérdés
Egy srác aki tetszik,mióta nem beszéltünk azt írta ki személyes üzenetének,hogy (idézem):" Oh,baby bounce with me i feel the energy a magic love so bright is coming over me (L)(L)(L)" Utána néztem,iwiw-en,facebook-on,myvip-en és mindenhol az van kiírva,hogy egyedülálló,nem találtam sehol semmit. De akkor ezt miért írta ki?:S
2010. nov. 29. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert d*gni akar
2010. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
-.-" Kösz,az értelmes választ.. Remélem te is majd ilyen választ kapsz az olyan kérdésedre,ami neked nagyon fontos..
2010. nov. 29. 21:59
 3/11 anonim ***** válasza:
meg akar szexualizálni egy nénit...
2010. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

de tényleg!!! (első vok)

néha ránkjön a kangörcs, és tudatalatti vágyak miatt ilyeneket irkálunk

ha nincs kapcsolatban, akkor nincs kapcsolatban (de lehet, hogy egy bizonyos lánynak szól)

2010. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát biztos nem nekem =/
2010. nov. 29. 22:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb lenne, ha őt magát kérdeznéd meg, hogy ezt most miért is írta ki...De lehet, hogy én vagyok a hülye és itt sokkal precízebb válaszokat kaphatsz, mint a sráctól magától...És ismerkedési szempontból sem utolsó dolog, hiszen téged is érdekel a srác, azért gyötör a kíváncsiság nem?! Na gyerünk!!! Kérdezd meg tőle nyomás!!!

Sicc!!!

2010. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De kicsit kínos lenne számomra,és ezek után nem tudnék vele beszélgetésbe kezdeni ha beégek,hogy nem is nekem szól..=/
2010. nov. 29. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Buta...Ne így kérdezd, hogy kinek írtad, hanem, hogy miért írta ki ezt a szöveget...Használd már a buksidat!
2010. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát nem úgy gondoltam,hogy megkérdezem,hogy "te ezt kinek írtad ki" de mivel mondtam,neki hogy nagyon kedvelem és ezt megkérdezném hát... xd
2010. nov. 29. 22:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Háát...

Legfeljebb azt írja, hogy nem neked, vagy miattad írta ki...

Ennyi...

Vaaagy...ugyebár a másik lehetőség és onnantól kezdve ...

Na sipirc kérdezd már meg!!!

2010. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!