Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Feltörtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Feltörtem barátom myvipjét, mert olvastam a telefonjában egy smst. Ott volt egy levél ami egy lánynak szólt, elég nyalizós szöveggel. Felhívtam és kérdeztem, hogy ez mi volt, mondtam h feltörtem, mire ő azt mondta, hogy akkor vége:S

Figyelt kérdés
Vasárnap talizunk! Most ez jogos volt felőle?? Tudom elég szánalmas volt ez a húzás, de nagyon félek, hogy elveszítem! Nagyon szeretem! Nem bírnám ki nélküle:S SEGÍTSETEK!
2009. jan. 16. 14:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Az nem volt szép húzás tőled hogy feltörted a myvipjét.

Tőle meg az nem volt szép hogy titkolózott. Mind2-en hibásak vagytok, részben neked van igazad másrészt neki. EGyébként mi volt abban a szövegben? Vmi olyasmi szöveg ami arra utal, hogy a csajszi leakarja nyúlni a barátod és a pasid meg benne van? Vagy mi?

2009. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%

Én is szoktam a barátom telefonjában nézelődni, úgy gondolom, hogy van hozzá jogom, mivel a barátnője vagyok. Nem rendszeresen nézem, csak alkalmanként.Tudom az iwiwén a jelszavát, és az msn-en is. Néha ott is kukkolok, de ezt ő tudja, néha mondjuk le is tol érte, mert ő nem nagyon nézi az enyémet, és ezért én se tegyem. De hát én is félek h valaki elveszi tőlem.

Mert hát vannak ilyen kis akaszkodó libák...

De sokat gondolkodtam rajta, és belátom, hogy tényleg rossz lehetett neki, hogy nézegettem a dolgait, mert az azt jelentené, hogy kételkedem a szerelmében, és nem bízom meg benne 100%-ig.

Neked sem kellett volna feltörnöd. Csak azt kellett volna tenned, ha már ennyire kíváncsi voltál rá, hogy mikor ő ott van veled, akkor kérd meg rá, hogy mutassa meg, mert így tudnál igazán megnyugodni.

Érted?

Te pedig kérdezd meg tőle, hogy mit jelentsen az sms, és a levél, ha már rátaláltál???!!!!!

2009. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem is azt kerestem, de a levélben az állt, h a barátom elkérte egy csajtól az msn címét, csaj visszautasította, ő meg könyörgött neki:S Nem emiatt aggódtam, hanem az egyik volt barátnője miatt.
2009. jan. 16. 14:54
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

"Én is szoktam a barátom telefonjában nézelődni, úgy gondolom, hogy van hozzá jogom, mivel a barátnője vagyok."


nos, nem.

nem csak jogod nincsen hozzá, de ha nagyon kukacos még akár fel is jelenthetne érte.

2009. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Na azért a saját barátnőjét úgysem jelenti fel :)


Aztán meg azt tanácsolom Neked, hogy talizzatok, és beszéljétek meg. Mért is? Mert a bizonytalanságnál ez mindennél jobb. A barátod hűtlen volt, te meg megsértetted a magánszféráját.

Mind a ketten hibásak vagytok, ezért a hiba kijavítása is kettőtökön múlik. A pasidon kicsit nagyobb a nyomás, mert ő kezdeményezett a csajnál, és nem pedig a csaj mászott rá. Akkor meg mit írogat neked itt hogy vége? Jóhogy nem neki áll feljebb.

A tali szerintem jó lépés lesz. Hajrá!

2009. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
tényleg nem volt túl szép tőled amit tettél,de akkor se kéne h.ő legyen megsértődve..te szereted,féltékeny voltál úgy érezted h.igenis tartozik rád,hogy mit kavar..ezt én megértem...szóval szerintem a legjobb védekezés a támadás taktikáját használja.nem akarlak elkeseríteni,de sztem ha emiatt szakítana veled,az csak ürügy.próbáld elmondani neki hogy féltél h.elveszíted azért tetted ezt,de ha neki áll feljebb hadd menjen,valószínűleg csak menekülni akar a kapcsolatból,ahelyett h.elismerné a hibáját...az is kérdés hogy előtte mennyire voltál féltékenykedő típus,mert ez is egy ok lehet amiért szabadulni akar...
2009. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Egyértelműen nem volt jogod egyáltalán a személyes dolgaiba belenézni a beleegyezése nélkül. Talán tudna megcsalni/elhagyni így is?

Semmit nem értél vele; kivéve azt, hogy most szakít veled.

2009. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Bizalom nélkül nincs kapcsolat!Én is kidobtalak volna!Azért még nem kell hisztizni,mert barátkozik valakivel!Neked nincsenek fiú barátaid???Te nem msn-ezel fiúkkal???Te mit szólnál hozzá,ha Ő tette volna ezt???Nagyon szar érzés,ha a párod nem bízik meg benned!
2009. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

"Feltörtem barátom myvipjét"


Magyarul gondolom kilested a jelszavát. Elég gerinctelen húzás, ha engem kérdezel...

2009. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Én csak azt nem értem, hogy ha már egyszer feltörted és megtaláltad, akkor minek kellett ezt elmondani neki? Miért nem vezetted inkább rá, hogy bevallja amit már ugyis tudsz.Miért nem mondtad, hogy mutassa meg vagy valami, és ha nem teszi,te még mindig szakíthatsz vele te..
2009. jan. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!