Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ehhez? Belemenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez? Belemennétek a helyében? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt előtte 6 évig szinte legjobb barátok voltunk. De úgynézki hogy szakitottunk/szakitani fogunk mert nem müködik a távolság miatt. ( 2-3 hetente találkozunk 1-1 estére)Elég bonyolult a dolog. Irtam neki nemrég, hogy tartsunk egy utolsó estét aztán legyünk ujra barátok mert ez igy nagyon nemjó. Elég valószinű, hogy ő inkább akar engem csak barátnak, mint pasinak én viszont nagyon szeretem. És a végére ezt linkeltem : http://www.youtube.com/watch?v=pIz2K3ArrWk&NR=1

Ti a lány helyében belemennétek még egy utolsó estébe együtt? (én F18, ő L22)


2010. nov. 30. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

igen! :)

17L

2010. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát én nem...ha szakítunk, akkor szakítsunk, nincs utolsó éjszaka.. :S de lehet, hogy ő máshogy gondolja..meg ha még a barátod akar maradni..nemtom, én nem mennék bele

17L

2010. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem gondolhatod komolyan, hogy egy 6 évig ismert lány barátoddal jársz két hónapot, majd közlöd vele, hogy szexeljetek érzelmek nélkül egy éjszakát és legyetek újra felhőtlen rózsaszínszivárványosöribarik?

Ráadásul megérzéseim szerint csak azért akarod ezt, hogy neked jó legyen, hiszen te szereted, de arra nem gondolsz, hogy ő nem szeret téged, ergó lehet bele se megy, a másik pedig, hogy érzelmek nélkül nem élvezi egy nő se a szexet (kivéve egyéjszakás, de azért ti barátok voltatok, két hónapot jártatok, ez nem egy fergeteges "holnap úgyselátlak" szex).

Hagyd már szegényt, ha nem is úgy, hogy soha ne találkozzatok, de legalább ne vedd már rá a te búcsúszexedre, ami semmit az égvilágon nem old meg!

2010. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!