Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jogon várják el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jogon várják el a lányok (nem a nők! ), hogy az adott udvarlónak legyen egy kisebb fajta vagyona?

Figyelt kérdés

Ne mondja nekem senki sem, hogy nem számít a pénz, mert igenis számít. Viszont az nem mindegy, hogy milyen idős korban. Egy 30 év körüli nőnek nyilván fontos, mert akkor már meg szeretne állapodni, családot alapítani, amihez kell egy biztos anyagi háttér.

Na de kérem, egy 16-22 éves csaj milyen alapon várja el azt, hogy az adott pasinak legyen pénze? Holott jobb esetben még ilyen korban tanul az ember, főleg egyetemre jár, hogy később ne legyenek anyagi gondjai.

Miért nem értik meg a lányok, hogy egyszerre nem lehet valakinek pénze is meg tanuljon is?


2010. dec. 1. 16:28
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem pasit keresnek,hanem egy autót sofőrrel.Csak fizetés helyett a lábukat teszik szét.
2010. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
52%

hát ne haragudj azért kikérem magamnak ezt:)

mert nekem akármit fizet egy fiú/férfi,olyan rosszul érzem magam hogy ő állta az egészet,de nem is engedik,nekem nem számít sem a kocsi,sem a lakás,az sem ha nem a leggazdagabb,de eddig úgymond "kifogtam"

2010. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Ja persze kifogtad... :)

Jó kifogás.

2010. dec. 1. 16:37
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a kérdés, sok az ilyen csaj, ezeket jobb kerülni. De sokan vannak akiknek pont ilyen csaj kell, na ők a menőmanó hmcs-k 3-as BMW-vel. Igaz, hogy 20 éves már, de BMW(meg egy kicsit rohadt)
2010. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
64%

Igazság szerint ezt én sem értem. Szerintem egyrészt a sok tv-műsor, szerelmes regény és videoclip az oka. Másrészt pedig az, hogy a gazdag srácok automatikusan elkényeztetik őket. Ha valakinek van pénze, akkor azzal próbálja meg elfedni a személyisége hibáit. A lány hozzászokik és ez válik a természetessé a számára.

Akinek pedig még nem volt ilyen barátja, az a barátnőjétől irigyli a gazdag barátját.

Logikus gondolkodást ne várj a mai lányoktól, iszonyúan felszínesek és gyakorlatilag egy papírpénzekből sodort csövön át szemlélik a világot!

2010. dec. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi párom nem áll rosszul, "kifogtam" (ezúton is elnézést kérek).

Az exem viszont szegény volt, mint a templom egere, még én adtam neki kölcsön (amit aztán persze sosem adott vissza), vittük nyaralni, nálunk kajált mindig, stb. Nem volt rövid kapcsolat és hosszabb is lehetett volna, ha nem csal meg.


Szerintem nem annyira hű de lényeges szempont a lányok szemében a pénz, mint ahogy azt a pasik gondolják.


20/N

2010. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

17.02

Ha ez igaz, akkor klónozni kellene téged!

2010. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jogon? Hát olyan jogon várják el, hogy megtehetik, mert egy csomó gazdag férfinek megéri pénzügyi kényelmet biztosítani a nőjének, ha az jól néz ki és a dughatja. Magyarul olyan alapon várják el a pénzt, amilyen alapon ezt a férfiak biztosítják nekik a dugásért cserébe. A pasi jót akar dugni egy szép nővel, a nő meg sok pénzt, kényelmet, nyaralást és ruhákat akar, amit meg is kap. Ez egy ilyen üzlet.


Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a munkáltatók milyen jogon várják el, hogy éhbérért dolgozzanak náluk emberek? Hát azon az alapon, hogy megtehetik, mert rengeteg a munkanélküli, akinek az éhbér is megfelel.

2010. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

17:08


Már klónozva van. Minden nő ilyen, ha elég jóképű vagy. Én is számtalan olyan nőt ismerek, aki a helyespasí barátját eltartja, fizet neki mindent, mert az munkakerülő tróger. Egy a recept: nagyon jó pasinak kell lenned, akivel lehet dicsekedni a barátnők előtt.


A sok pénz akkor számít ha egy nőnek amúgy nem tetszel (szar pasi vagy), akkor a pénzzel talán tudsz kompenzálni.

2010. dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
17:19-nél a pont!
2010. dec. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!