Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemmel 9 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel 9 éve vagyunk együtt. Van egy kolléganője, aki belezúgott és eléggé nyomul rá. Ha elmegy odáig a csaj, hogy lefeküdnek egymással, és én "megbocsátom", mennyi az esélye annak, hogy a lány még jobban nyomul?

Figyelt kérdés

A férjemmel 9 éve vagyunk együtt. Van egy kolléganője, aki belezúgott és eléggé nyomul rá. Ezt mind onnan tudom, hogy a férjem őszintén elmondta (egyébként 30 évesek vagyunk). Volt egy céges buli, ahol csókolóztak és azóta már párszor előfordult.

Elég toleráns vagyok, talán én is örülnék, ha fordított esetben így lenne. Szerintetek ha elmegy odáig a csaj, hogy lefeküdnek egymással, és én "megbocsátom", mennyi az esélye annak, hogy a lány még jobban nyomul?

Egyébként ő tudja, hogy mindenről tudok és ez nagyon zavarja, és kicsit úgy érzem, hogy visszafogja.

Várom a véleményeteket, előre is köszi.


2008. jan. 15. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerelmes lehetsz, ha mindezt eltűröd a férjedtől... Nem szabad ezt csinálni!!! Csak nevetségessé teszed magad mindenki előtt! Mi értelme van így 1 kapcsolatnak, ha ő egy hármas játékot űz veletek? Az már tényleg a végső eset, ha még leis fekszenek majd... A kérdésedre a válasz: IGEN, mert akkor úgy fogja érezni a kis ribi, hogy ezzel megszerezte, és még többet akar majd! Szerintem gondold át ezt a kapcsolatot, mert itt már vmi elromlott...
2008. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
késöbb el se mondja csak egyszrűen megteszi mert tudja ugyis elnézed neki mert szereted!!
2008. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén. Szerinted ha már csókolóztak többször, nem fognak előbb utóbb az ágyban kikötni? Elég nagy a valószínűsége. Persze, hogy nyomulni fog a csaj, hisz így jóval nagyobb lesz rá az esélye, hogy akár szét tud benneteket választani. Gondolod dugnak egyet, ezután majd kiépítenek egy hagyományos kollegális viszonyt? Kizárt.
2008. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de nem vagy normális ha ezt eltűröd.Vagy éljetek nyitott kapcsolatban...
2008. jan. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én biztos nem tűrném ezt,és lehet hogy a kolléganővel is elbeszélgetnék.Meg persze nem ártana ha a férjed lekoptatná és nem csókolózna vele!!Már persze ha téged szeret,ha meg nem akkor mi értelme?
2008. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szegény párod nem lehet könnyű helyzetben, Na meg te sem. De ha egyszer eljutnak odáig hogy le is fekszenek, akkor már bármi megeshet. Akkor az a nő már gőzerővel fog nyomulni, ha megbocsátassz, ha nem. Ha megbocsátassz, akkor marad ez a hármas kapcsolat. Ha meg nem, akkor a párod lelép azzal a másikkal. Itt a párod kezében van az adu. Neki kellene eldöntenie, kettőtök közül melyikkel akar végül is élni. Ha veled, akkor a kooléganőt finoman állítsa le, Nem lehet olyan butuska az a nő hogy ne értse meg, neki családja van, nem akar külső kapcsolatot. Ha meg a kolléganővel, akkor borítson otthon és lépjen. Ez a nyitott hármas szerintem egyikőtöknek se jó hossszú távon.
2008. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat roviden, kb ua. szituacio: a no onnantol kezdve, hogy meg lett dugva levakarhatatlanna valt. Telefon, internet ahogy csak lehetett jelen volt az en eletemben is mert igazabol nem is zavarta, hogy a telefon amit hivogat az az enyem...

Szoval ha megdugja a not a ferjed, ha csokolozott vele, akkor egy nagy szarhazi o is, nemcsak a no.

Nekem is beszamolt am a tortentekrol. MINDENROL es megmondom a frankot ilyenkor nem tudom mit gondoljak...ennyire meglennenk tisztelve, vagy ennyire hulyenek neznek minket???!!!!

En tuladtam a kurvapeceren o meg igencsak hamar azon akivel megcsalt de az mar az o baja es nem az enyem.

Ne haragudj ilyen sztorik hallatan felfordul a gyomrom.

Legyen eszed!

2008. jan. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy nem feküdtek még le? Ennyire hibás nem lehetsz, hogy mindent elhiszel!!!!!!
2008. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
TÁGRA ZÁRT SZEMEK :-)
2008. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj,de innentől fogva számíthatsz rá,hogy a párod minden alkalmat ki fog használni más nőkkel is!Nem értem a kérdésed!!?Mi az,hogy "ha elmegy odáig a csaj,hogy lefeküdnek egymással"???Neked nem a csaj fogadott hűséget hanem a férjed!Nehogymár a nőn múljon a dolog!Ezt úgy írtad,mintha természetes lenne,hogy a férjed azt akaja,mármint megdugni!A párodnak kellene leállítani egyértelműen,de a jelek szerint Ő élvezi!Onnantól fogva nyomulhatna ahogy akar!Én nem nézném el az tuti!
2008. jan. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!