Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen hülyének néz engem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen hülyének néz engem?

Figyelt kérdés

Nem tudom mihez kezdjek,már semmiből sem látok kiutat. Komolyan megoldást szeretnék találni a problémámra!

Először is írtam már ide párszor.Minden kérdésemre olyan válaszokat kaptam,amikben csak az állt,hogy egyedül én vagyok felelős a mostani helyzetért.

Nagyvonalakban annyi,hogy elvileg az én barátom nagyon szeret,meg mindent megtenne értem,meg nem csal meg és nem is kell neki más. Tényleg a 2év alatt sokat tepert értem,nagyrészt mindent ő tett meg a kapcsolatért.Ő hívott,ő jött,ő leste minden kívánságomat.

Aztán én elrontottam.Ő adott egy esélyt.Megint elrontottam,adott most még egy esélyt.

Ennek az első „elrontásnak” már 4hónapja,de 2hónapja derült ki. Na most mi 4hónapja csak veszekeszünk…és szinte naponta kidobál engem,majd jön,megkeres és könyörög,bújik,hogy legyünk együtt,mert ő szeret.

Meg ő igazából nem is akar velem szakítani,csak én kihozom a sodrából.

Elmondása szerint neki nagyon komoly tervei vannak velem,mert ő össze szeretne költözni,meg együtt leélni az életét velem.

De akkor miért csinálja ezt,hogy 2naponta kidob? Sorolja,hogy neki a törődő,normális énem kell.

Meg hogy ezt a közös életet ő úgy gondolja még.

Nekem meg ez valahogy üti egymást és nem tudok kiigazodni rajta.

Régebben inkább én mondtam neki szakítást meggondolatlanul,neki eszébe se jutott volna.

Keresni ugyanúgy keres,találkozni minden nap akar,meg még mindig hozza az ajándékokat(bár feleslegesen,nem ez számít nekem)

A szakítás 1napnál sosem tart tovább,és általában mindig hülyeségek miatt van..ami felett mások lazán elsiklanak.

Na vélemény?


2010. dec. 2. 09:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
te tehetsz róla.. neked kellene bocsánatot kérni, meg megbeszélni vele a dolgot...
2010. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egy balek.Téged már páros lábbal kellett volna kirúgni,nem esélyeket adni.Biztos,hogy nehezen viseli a hiányod és nem tudja feldolgozni,hogy elveszítsen,ezért jön mindig vissza,de ez a kapcsolat már romokban hever,csak még nem tud túllépni rajtad.Szakít,aztán rájön,hogy egyedül van és visszajön.De nem múlt el nyom nélkül,hogy kétszer "elrontottad" a kapcsolatot,nem tudom mit vársz,szerinted ebből ilyen mentalitással lesz még valami?
2010. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem említette még, hogy két féleszű nem tesz ki egy éppeszűt? :-)
2010. dec. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Meert őt zavarja,hogy nem tud bennem megbízni. Mostmár komolyan semmit nem csinálok pedig.

Amúgy meg nem hiszem,hogy félne az egyedülléttől,mert megmondta,hogy amúgy se kell neki senki rajtam kívül,de ha én nem lennék,akkor se keresne mást.

Azt mondta,hogy ő meg akar bízni bennem...nem értem akkor miért nem úgy áll a dolgokhoz.

2010. dec. 2. 10:07
 5/21 anonim ***** válasza:

Egy b@lfasz, meg egy rib@nc? Minek vagytok ti együtt? A kapcsolat tönkrement, olyan mintha egy döglött kutyát tartanátok közös koszton...

Szerencsétlen faszi nem tud túllépni, te meg nem tudsz bírni magaddal. Talán túl szép szemeid vannak.

Hagyjátok már abba. Vonjátok le a tanulságot, és hagyjátok abba. Vagy menjetek el valami csoportterápiára, vagy pársegítőbe, vagy tanácsadásra közösen.

Mi lesz ebből??? Már mginnnt.

2010. dec. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Jó,akkor tehát ő se szeretetből jön vissza hozzám?

Amúgy meg nem kell arra gondolni,hogy én bárki mással lefeküdtem volna és megcsaltam..nem erről van szó.

2010. dec. 2. 10:15
 7/21 anonim ***** válasza:
Meg akar bízni,de nem tud.Hogy miért? Mert kétszer átvágtad.Ez a kapcsolat addig fog így menni,míg nem talál mást.Mert fog találni,ebben biztos vagyok.Te eljátszottad,amit el lehetett és most csak nyűglödtök,mert ezt már működő kapcsolatnak nem lehet nevezni.Most úgy érzi,hogy nem bír nélküled meglenni,de bízni sem tud benned.Őrlödik,ami nem is csoda.De nem sok idő kell és rá fog jönni,hogy vanna még normális lányok a világon,akik nem akarják átvágni és akkor kilép innen végleg,hogy egy nyugodt,kiegyensúlyozott kapcsolatban éljen,ahol nem kell minden percben attól rettegnie,hogy esélyeket kell majd adnia annak,akit szeret.
2010. dec. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Legalább a gyerek jólvan? Tudod az az első...
2010. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az én barátom ugyanilyen. Soha, semmi oka nem volt arra, hogy ne bízzon bennem, de mikor valami aprócska dolgon összeveszünk, akkor egyből a fejemhez vágja, hogy ő nem bízik bennem. Kérdezem tőle, hogy miért? Volt rá okod? És hallgat... És akár ő a hibás a veszekedéseink miatt, akár én, a végén ő mondja azt, hogy "ha nem tetszik, keress mást, el lehet menni..." Mindenért neki áll feljebb, még azért is, ha ő bánt meg engem valamivel. Szerencsére már sokat javult az elmúlt pár hónapban, de ha a legutóbbi nagy vitánk után nem láttam volna változást, akkor megmondtam volna neki, hogy fel is út, le is út, nekem nem kell egy ilyen értetlen tökfej.
2010. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ilyen barátok mellett ellenségekre nincs is szükség...
2010. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!