Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes lehet valaki elfeledni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lehet valaki elfeledni az első nagy szerelmet és teljesen átadni magát egy másodiknak?

Figyelt kérdés

Én vagyok a második... és 2éve együtt vagyunk, az első igazi előttem 8hónappal volt, tudom, hogy nagyon-nagyon szerette, a csaj dobta, de nekem nem beszél róla, csak két szóban, hogy már nem érdekli, de amugy sem egy beszédes típus...

El lehet felejteni valakit, akit igazán szerettünk? Tud ő most engem is ugyanolyan hévvel szeretni, vagy igazi szerelem csak egy van?

Ti mit tapasztaltatok? Én még olyan fiatal és tapasztalatlan vagyok és sajnos túl sokat emésztem magam...

19-L


2010. dec. 2. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Naná, hogy képes vagy rá! Miért ne lennél?

Az ember folyamatosan fejlődik, változuik, bölcsebb lesz, és ehhez mérten talál valakit vonzónak, tehát az ízlésünk is változik. Lehet többször is nagy szerelem az életben az akkori igények, érzéseink alapján!

2010. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy első nagy szerelmem 6 évig jártunk 13 éves korom óta. Aztán szakítottam vele mert ki akarta magát élni, tehát én voltam a szarban mert szerettem még nagyon, ő is de kíváncsi volt másra is. Szenvedtem utána, de hamar lett egy másik kapcsolatom amit megkeserített az elmúlt 6 év és annak a kapcsolatnak is vége lett 2 és fél év múlva, de midaddig az ideig nagyonsokat gondoltam az előzőre mert nem zártuk le. Majd később az elsővel újra összejöttem és pár hét alatt kiderült hogy csak le kellett zárni mert azért 2,5 év alatt elmúltak az érzések, pedig ő volt a nagy szerelem. Szóval simán el lehet felejteni, csak idő kell hozzá. 23L
2010. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen!


Sőt kénytelen vagy rá, és sosem lehet tudni, hogy ki is az igazi , az ember a legtöbb szerelmére azt hiszi, hogy ő az igazi, aztán van aki hosszú évek múltán találja csak meg élete párját addig pedig túl van vagy 10 kapcsolaton is....a legtöbbre azt hisszük ő a nagy szerelem aztán mégsem és akkor megy a huza -vona a lelkizés a csalódás és aztán jön más....

2010. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elfelejteni nem lehet. Az erzesek megvaltoznak iranta. A rosz emlekek is szeppe valnak, de mar nem vonzodik utana.

Ne tord magad rajta, mert lehet, hogy egy ido utan kifog hatni a kapcsolatotokra. Veled van, te kelessz neki. A regi mar csak egy szep emlek.

18 f/karpatalja

2010. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sztem nem olyan egyszerű. ehhez nyolc hónap kevés. persze attól még beléd szerethet, és lehet h minden faja lesz. az h nem múlt el az emléke, nem jelenti azt h téged nem tudna megszeretni. alkattól függ. én pl 4 éve voltam nagyon szerelmes, nagyon kibuktam tőle, és azóta olyan,mintha kivették volna belőlem azt a műszert,amivel szeretni lehet egy férfit.most sem tudom, h mit érzek, és szar h féléve nem tudom igazán őszintén és magabiztosan azt mondani h "szeretlek"

de azt mondom, ne keseredj el, ha nem féltékenykedsz, nem mérgezed azzal a kapcsolatotokat, h mindig a múlton rágódsz. előre nézz és arra h most tiéd a főszerep az életében.

2010. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!