Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hol lehet ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 11:58
 1/9 DiMalto ***** válasza:
bárhol.... mit vársz címeket??? de ha neked ez kérdés attol tartok,neked sehol......
2011. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neten szoktam. Fogalmam sincs, hol lehetne a neten kívül.
2011. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is neten ismertem meg a páromat, ráadásul egy társkereső oldalon. Sokan megvetik ezt az ismerkedési formát, ahhoz képest mindegyik oldalon rengetegen vannak.:P Mi több, mint 2 éve vagyunk együtt, 1 éve együtt is élünk. Szerintem ez is bizonyítja, hogy lehet szerencséd az ilyen oldalakon, bár azt hozzátenném, hogy 1 évig voltam regisztrálva több oldalon is és rengeteg idiótával is találkoztam...de lehet szerencséd lesz.:)

Ezen kívül szerintem a legtöbb ember a munkahelyén, iskolában, utazás (pl. hosszabb vonatút) során ismerkedik meg a párjával. De tulajdonképpen bárhol összefuthatsz az igazival, sosem tudhatod előre!:) Sok sikert!

24/L

2011. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet ismerkedni disznóban, suliban, eljárni táncházba, ott nagyon könnyű, eljárni korcsolyázni amikor van, ott is lehet, koncerteken,strandon, fesztiválokon stb.
2011. okt. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
itt nem.
2011. okt. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát erre én is kíváncsi vagyok :) amúgy a legjobb szerintem az,hogyha egy ismerősöd mutat be neki..így talán nagyobb esély van rá,hogy normális :))
2011. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy, bárhol. Ha csúnya vagy, sehol.
2011. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

interneten biztosan nem! lehet hogy hülyeség de szerintem a legjobb lehetőségek a hétköznapokban vannak. például múltkor láttam egy gyönyörű fiatal pénztáros csajt, nála fizettem. kicsit szöszöltem az üzlet előtt, erre látom hogy éppen végez és elindul egyedül az utcán. ha lett volna tököm leszólítom :)

iskolában, munkahelyen, a hétköznapokban bárhol ahol látsz egy szimpatikus embert, egy próbát megér nem? hátha ő is pont így van mint te...

viszont ilyen aljább diszkókat és az internetet kerülném.

2011. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ne akarj ismerkedni.
2011. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!