Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes társkeresőn minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőn minek vannak fent az olyan lányok, akik a "mindenem a party", "imádok bulizni" szavakkal jellemzik önmagukat? Ha ez a legfontosabb jellemvonásuk, akkor ismerkedjenek a diszkóban.

Figyelt kérdés
Miért nem hagyják meg a visszahúzódóbb lányoknak és fiúknak ezt az ismerkedési formát? Ők találnak a partyban hozzájuk valót, de nekünk sajnos még a neten is ilyen mentalitású emberek tucatjaiba kell beleütköznünk.
2010. dec. 3. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

hát ne hari, de miért ne lehetne neten ismerkedni bárkinek? én azért nem osztom ezt a meglátást, h a visszahúzódóbb embereknek való a net ... ismerek én olyan belevaló srácokat és csajokat, akik mégis sokat lógnak a neten, ismerkedési szándékka, és persze nem is haboznak sokat, és valahol itt van a lényeg .... sztem aki visszahúzódó, az neten is visszahúzódó lesz és tök fölöslegesen ül a gép előtt.

de most nem ????

2010. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
hoppá, valaki féltékeny.
2010. dec. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Aki "belevaló" (azaz éretlen, tombolós), az jobban talál magához illőt a partyban. Én mindig neten ismerkedtem, 4-5 éve még lehetett is rendes lányt találni, de manapság már diszkósribancokkal van tele a net is.
2010. dec. 3. 09:30
 4/13 anonim ***** válasza:

Szabad ország, szabad emberek... blablabla mindenki azt csinál amit akar.

Ha okosan, ügyesen keresgélsz és a társkerin nem csak a csaj képét nézed meg, akkor találhatsz visszahúzódóbb lányt is. Csak a szerényebb csajok nem olyan képet tesznek ki, amin kivan mindenük, ezért nem fogsz rájuk akadni soha, mert afölött elsiklasz miközben recskázol a sok nőre.

Na, kapizsgálod már mucika? Nézz körül kicsit jobban!!

2010. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekelnek a diszkósribik.
2010. dec. 3. 09:32
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
ugyan, ... már hogyne érdekelnének, csak hát most írtad h visszahúzódó vagy, ezen kéne változtatni
2010. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért ha 4-5 éve találtál már rendes lányt, miért nem tartottad meg? Még rendesebb kellene? Vagy dekoratívabb?
2010. dec. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A neten is csak ugyanazok az emberek vannak, mint bárhol máshol. A diszkóban, a munkahelyeken, az utcán, az üzletekben, a sarki kocsmában stb. A társkeresőkön is van egy csomó társasági ember, egy csomó mentálisan sérült ember, és sok olyan is, aki csak ebben a formában mer/tud ismerkedni. Ne gondolja senki, hogy egy ilyen oldalon másokat talál, mint akikkel akárhol találkozik nap mint nap. Ez csak egy újabb közeg, ahol ismerkedni lehet. Ahol ugyanúgy megtalálhatod életed szerelmét, vagy ugyanúgy átverhetnek, mint bárhol máshol. Aki azt hiszi, hogy az internet ebben különbözik a való élettől, az nagyot téved.
2010. dec. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Interneten nem érdemes ismerkedni, mert szinte kizárólag kétségbeesett, kiéhezett, szeretethiányos, pszichopata emberek vannak. Mindkét nemből.

Mellesleg kérdező miért zavar az, ha partizók is regisztrálnak? Zavar a keresésben? Ha nem tetszik, át kell ugrani az adatlapját.

Jobb lenne kimenni az otthon melegéből és keresni párt bárhol (!).

Ha jól értem lány vagy, neked aztán még könnyebb is.

26F

2010. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezért ajánlatos olyan társkeresőt vlasztanod, ahol az élestílusról, a beállítottságról is kapsz információt, netán még ezen jellemzők alapján keresni is lehet a regisztrált társkereső emberek között. Ez ilyen egyszerű. :)
2010. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!