Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel 3 hete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel 3 hete járok, de nem smároltunk nem is volt semmi. Az egyik nap csináltam egy party-t. Elvonultunk ketesbe. De én elrontottam a szájrapuszit és a smaci-t is és egész este nem szolt hozzám és másik 2 fiuval volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
ez bukó ecsém...
2010. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

hagy a p*csába

jóó..mondjuk nem tehetsz róla hogy nem vagy olyan gyakorlott...

hány éves is vagy?

2010. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hogy rontottad el ?
2010. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nem vesz komolyan.

Férfi kell neki nem BALF*SZ!

2010. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnállak:S

Hát igen..=/szerintem szakíts vele és keress egy normális csajt..vagy egyáltalán ne is járj senkivel:D

2010. nov. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne keresd, ha kellesz neki úgyis keresni fog, ha nem hát nem.. Szar lesz, de jön másik;)
2010. nov. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy lehet elrontani a szájrapuszit?
2010. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szia.


Nem tudom, hogy tudtaf elrontani a szájrapuszit...de mind1...szerintem ha egy csaj azért szakít veled, mert "elrontottál" egy sz.puszit vagy egy csókot, akkor az a lány egy nagy se*gfej, mindenki követhet el hibákat, ilyen esetben is,esetleg azért mert "kezdő" vagy és nem vagy benne még annyira jó, (de nyugii majd belejössz) szoval szerintem hagyd a csajt, biztos találsz másikat :)

L/13

2011. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*tudtad
2011. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Béna vagy öcsém.Semmit ne tegyél tanulj meg csókolózni meg ne 10 évesen csajozz kisapám.
2011. szept. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!