Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyűrűt visszaadni szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűrűt visszaadni szakítás után?

Figyelt kérdés
Az exbarátommal szakítottam 2 hete. Sajnos a kapcsolat utáni viszonyunk nem mondható barátinak, csúnyán megbántott, megsértett az utóbbi napokban, és én úgy gondolom, visszaküldöm neki a szülinapomra kapott szives gyűrűt, amit ő adott nekem! Mit gondoltok, nagyon bunkó dolog lenne?
2011. nov. 13. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

már miért lenne az?

Ha ő szakított veled, ráadásul haragban akkor tudja csak meg hogy még az ajándékai sem kellenek neked.

F

2011. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én szakítottam vele, írtam...
2011. nov. 13. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bunkóság.

Azt neked szánta, szeretettel. Akármennyire is gyűlölitek most egymást, nem kölcsönbe kaptad.

Legfeljebb nem hordod többé,de visszaadni.

Nagyon megbántott volna az exem, ha visszaadta volna az ajándékaimat, elvégre neki szántam, történjék bármi.

2011. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Feldmütze ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. Szerintem ne add vissza, inkább tedd el valahova, ahol nem látod.

Nekem nagyon rosszul esne, ha visszakapnék valamit a barátnőmtől, amit én adtam neki, főleg szakítás után.

2011. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
énnem adnám vissza, mi 4 évig jártunk még jó h a fél háztartást nem cseréljük ki 20
2011. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jegygyűrűt szokás visszaadni ilyenkor, mást nem anyira.

De ha ez egy komoly ajándék, ami az összetartozásotokat fejezi ki, akkor visszaadhatod. Ha van érzéke az ilyenhez, akkor meg fogja érteni - és főleg: meg fogja érezni ennek a jelentőségét.


De akkor viszont ne küldjed, mert az tényleg bunkóság. Csomagold be (nem kell szépen, de legyen egy normális csomag) és személyesen add neki vissza. Csak így van értelme.

2011. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!