Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudott. Nem először. Le is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott. Nem először. Le is bukott. Mit tegyek? Zárjam rövidre? Nem hat rá semmi. Viszont szerelmes vagyok. De nem akarok szenvedni, és nem akarom, hogy hülyének nézzen.

Figyelt kérdés
Próbáltam vele beszélni, de az a baj, hogy üres szavak hagyják el a száját. Tudom , hogy szeret. Miért hazudik? Miért nem egyszerűbb az igazság? Szerintetek jobb lenne véget vetnem enneK VÉGLEG?
2009. jan. 17. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
de miröl hazudik? kissebb dolgokról?? mert az ellen tudsz tenni. de ha komolyabb dolgokrol hazudik, pl egy csajjal volt és azt mondta hogy dolgozott, hát akkor nem éri meg és hagyd ott.
2009. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszer azt mondta hulla beteg, és nem tudunk találkozni. Rá 5 percre összefutottunk egy szórakozó helyen, és egy lánnyal volt. Másik: Azt mondta ismét, hogy otthon van, és tanul, ezért nem tudunk találkozni. Mint kiderült egész nap nem volt otthon, és most sem ért még haza.ez ma volt.
2009. jan. 17. 20:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarold az érzelmeidet egy olyan emberre, akik azokat megcsalja, hisz az őszinte érzelmeidre hazugsággal válaszol.
2009. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia az elsö válaszoló vagyok.ha hazudik akkor nem szeret csak hülyit mint ahogy hülyiti a többi lányt is. ahogy mondja az elöttem lévö, ne pazarold rá az idöd és az energiád sem. légy erös és szakits vele... igy neked is jobb lesz majd meglátod.
2009. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
ne cseszd el az életed...én 2évig voltam egy olyan pasival,aki össze-vissza hazudott,aztán sírt h ne hagyjam ott,hittem neki..most vége lett,megint hazudott...szakítottunk,és mkinek hazudozik rólam h miket csináltam vele,pedig nem is...ne pazarold az életed egy ilyenre!én boldog vagyok nélküle!!!
2009. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!