Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerelmes vagyok nagyon egy fiúba, de őt én nem érdeklem már. Egész nap csak rá gondolok és ha egyedül vagyok csak sírok. Annyira fáj.

Figyelt kérdés
Az lenne a legkönnyebb, ha meghalnék, akkor talán észrevenne engem. Így nincs már semmi értelme semminek. 18/L
2011. nov. 19. 10:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Honnan ismered? Esély sincs arra, hogy összeismerkedjetek? :(
2011. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást,legalább fél éve beszélünk és mindig keresett,de már alig ír.Ha ír akkor rendes,de olyan rossz,hogy tudom,hogy fent van facebookon,de nem ír vissza.
2011. nov. 19. 11:04
 3/24 anonim ***** válasza:
Jesszus! Ennyire ne borulj már el! Halál? Na ha érettebb lennél, talán felfigyelne rád!
2011. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Elakarnám felejteni,megírni,hogy hagyjuk ezt az egészet,de nem megy. Nagyon nagyon rossz.
2011. nov. 19. 11:06
 5/24 anonim ***** válasza:
Esetleg élőben nem tudok beszélni?
2011. nov. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mert az elején mindig hívott,hogy találkozzunk és tudom,hogy én rontottam el,mert nem volt még előtte kapcsolatom és elég csöndes és visszafogott vagyok és várni akartam vele. Most nem tudom,hogy mit gondolhat,nem merem megkérdezni.
2011. nov. 19. 11:14
 7/24 anonim ***** válasza:
Akkor mond el mit érzel te..
2011. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Írj rá, ne várj, azt se várd meg, hogy lereagálja, mert akkor van ideje gondolkodni... Ha annyira érdeklődő, ő fog utána keresni Téged..
2011. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 WhiteLabel ***** válasza:
Szerintem ez itt a gond, ha csöndes és visszafogott voltál, könnyen gondolhatta hogy nem érdekel téged, és ezért kialakulhatott. Beszéld ezt meg vele, őszintén mond el az érzéseidet.
2011. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mit írjak neki? Ő biztos nem érez irántam semmit és ha megmondja az igazat akkor csak még rosszabb lesz.
2011. nov. 19. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!