Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ha párotok nélkületek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ha párotok nélkületek megy bulizni? Mit éreztek olyankor?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk, kéthetente találkozunk.

És most írtam neki sms-t, hogy mit csinál stb...

És visszzaírta, hogy m,egy bulizni a tesójával és 1 barátjával.

19 éves lány


2009. jan. 17. 20:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
igen egy kicsit rossz mert tom h iszik és olyankor általába rámenös de probálok benne bizni de utána valo nap mindig kérdezgetem h micsináltak milyen volt mit ittak szal finoman szoktam puhatolozni nála
2009. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Rossz érzés nagyon! Én egyutt élek a barátommal, de ha ne tán elmegy valahova bulizni, rosszul esik egy kicsit, igazábol nem tudom megmagyarázni miért csak. SZo nélkul elengedem és nem szolok érte semmit, de hát a mai világban a noket nem kell bemutatni, de mindenhez két ember kell. Meg hát 100%.osan megbizok a barátomban és tudom nem csinálna olyat amivel megbántana. Te is nyugodj meg, biztos, hogy szeret és nem lesz semmi abbol ha elmegy a tesojával bulizni. Tudom, hogy nem jo érzés de semmi baj nincs belole!
2009. jan. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm.

De mégis olyan rossz érzés:(

2009. jan. 17. 20:12
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Rossz.. Alapból elég féltékeny vagyok.

Bár szerencsére amióta megismertük egymást, inkább együtt vagyunk, minthogy hulizzunk, ha megyünk valahova akkor is ketten, vagy barátokkal.

2009. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagytok összenőve, és nem telepedhetsz rá az életére.

Hagyjad, hadd menjen. Ha szeret, nem lesz semmi baj - bezzeg, ha féltékenykedsz (sokat), akkor annál inkább!

Beszélgess vele sokat, és beszéljetek meg mindent.

2009. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ezzel semmi gond! Főleg ha el is mondja! Mert ha valami rosszalkodásra készülne, biztos nem árulná el, hogy bulizni megy! Ha meg esetleg közlöd vele, hogy ne menjen.. akkor talán azt éred el, hogy mindenképp elmegy, de a tudtod nélkül. A kapcsolat alapja a bizalom, és tudni kell bízni! Ha szeret, tuti nem fog megcsalni!
2009. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

nem surun megy. de olyankor nem szolok 1 szot se. rendszerint szeret vinni engem is vagy utolag gondol egyet es hiv. :)


en viszont eleg sokat megyek nelkule bulizni, mivel sokszor nem er ra vagy nem szereti a helyet ahova megyunk. mindig mondja h menjek nyugodtan,erezzem jol magam. es az az igazsag h neha kell 1 ilyen buli. h felhotlenul felszabadulhassak, ne kelljen allandoan keresgelnem h hova tunt, mikor hagyom el a tomegben, kivel ragadt le dumalni, h kozben elmegyek en vmerre sakkor csak a cirkusz h nem kapjuk 1mast.

persze neha akad 1 artatlan flort, de semmi tobb. ennyi kell az onbizalomhoz. :)

es miutan kitomboltam magam, vagy betesznek 1 lassu szamot jovok ra igazan h hianyzik es h mennyire szeretem es mar alig varom h lassam.


megbizunk 1masban. es ezek utan nekem jogom se lenne hisztizni ha o akar elmenni egyedul. neha kell 1 este a haverekkel, tavol 1mastol. h ne csak parban letezzetek.

ugyh en nem csianlok beloel nagy ugyet, inakbb elpoenkodom h na tunes csajozni :))


ha ritkan fordul elo xtem te se foglalkozz vele. szervezz magadnak programot olyankorra es akkor idod se lesz szomorkodni.

ha gyakori es nem bizol benne.....akkor ott mar eleve baj van. probaljatok dulore jutni.

2009. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ártatlan flört???????
2009. jan. 17. 20:56
 9/19 A kérdező kommentje:

Az a dolog lényege.

H távkapcsolatban élünk, és 2hetente találkozunk ahogyan már írtam. 2 éve vagyunk együtt, de a 2 év alatt még soha nem mentünk el együtt bulizni, soha.

Az a hely ahová most ment, nekem is ismerős, mert mikor ott voltam náluk 1szer elmentünk oda, de csak benéztünk.

És ott mutatott nekem 1 lányt, aki szemet vetett rá, és attól félek h a lány ma este is ott lesz:(:(:(

Nem szokásunk egymás nélkül elmenni bulizni, sőtt nagyon nagyon nagyon ritkán fordul elő. Csak olyan rossz, ...:(

Én most itthon tanulok, készülök a vizsgáimra és így elég nehéz, mert nagyon féltem őt!!!!

Mert SZERETEM,ÉS NEM AKAROM ELVESZÍTENI!!!!!!

2009. jan. 17. 21:00
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
artatlan flort= szemezel vkivel. megnezel vkit h helyes. esetleg tancolsz 1 ismerossel (persze semmi ramaszos,odabujos) kedves vagy vkivel, beszelgetsz, mosolyogsz. ennyi. semmi tobb. ettol meg nem dol ossze a vilag es xtem ennyiert senki nem hanyhat fel semmit.
2009. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!