Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, ami már túlzás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, ami már túlzás, ha mennyit jár el "kikapcsolódni"a párotok nélkületek? Mi lenne természetes ezzel kapcsolatban, ill. mennyi nálatok a plafon?

Figyelt kérdés
Nem ivászatos bulizós kikapcsolódásról van szó,hanem haverozósról.Ezt a plafont úgy értem,hogy mi az ami még nem zavar titeket,de mi az amire már ti is azt mondjátok,hogy azért ezt már nem!??
2011. szept. 2. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:

konkrétan embere válogatja, de ha vidékre megy hosszabb napra, vagy pl 1 fesztiválra egyedül az már betesz,

te érzed nekedmi a rossz!

2011. szept. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez passz:( Erre nem tudok konkrétan válaszolni, csak annyit, hogy ameddig úgy érzem nem hanyagol el engem meg a lányunkat.

Ez változó, függ attól mennyit dolgozik, kell-e ügyeket intézni, van-e más megoldandó feladata.

Mert ha pl. egész héten túlórázik meg ügyeket intéz, nyílván nem díjazom ha azon a héten azt a kevés szabadidejét a haverokkal tölti. De ha semmi extra dolga nincs, akkor menjen, ameddig ránk is marad elég ideje:)

23/N

2011. szept. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én bevallom őszintén, hogy akárhányszor nélkülem megy valahova, rosszul esik. De nem mondok neki semmit. Azon viszont nagyon kiakadok, ha megbeszéljük, hogy ma mikor találkozunk és felhív, hogy késni fog, mert még a haverjaival van....
2011. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az enyém minden nap kávézik a haverjaival.. nincs ebben semmi rossz..
2011. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szombaton lesz egy rendezvény itt a városunkban úgynevezett utcabál.Oda készül a haverjaival ugrólábazni Azt mondta kb 1-2 órára mennek fel.Ki kellene akadnom?Hétköznap is eljár egyszer kétszer.
2011. szept. 2. 10:21
 6/8 anonim ***** válasza:
de ezzel mi a gond? amugy ha te is ráérsz, téged is hivhatna..
2011. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én pasim ugy időziti, h amikor nem érek rá, akkor megy el..
2011. szept. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát, ne mi mondjuk meg, hogy neked mi a túlzás:)

engem pl az sem zavar, hogy sose visz magával a "kanmurikra". sőt, örülök neki, nekem is kellemetlen lenne, neki is, a haverjainak is. akkor morci lennék, ha a barátok miatt engem totál elhanyagolna, szerencsére ilyenre még nem volt példa.

ha téged zavar, akkor mondd meg neki, de ezen felesleges hisztizni, nem nőzni megy:)

2011. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!