Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért félek attól hogy megszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek attól hogy megszeretnek, vagy tetszem valakinek, vagy nekem tetszik valaki és ezt észreveszi?

Figyelt kérdés

Mostanában egyzserűen berezelek ha aközelembe kerül egy pasi. Ha észreveszem hogy tetszik nekem, akkor egyzserűen nem nézek rá, nem beszélek vele, távol tartom magam tőle, néha még bunkó is vagyok. Ha esetleg tudtomra adja hogy én tetszem neki akkor egyből elönt a keserűség és borzlamasan idegesítő módon kifejtem neki hogy téved, mert én valójában sz*r vagyok, és szintén távol tartom magam tőle...

minderre meg lenne a magyarázat, hoyg nem akarok pasit, de sajnos akarok. menthetetlenül meg tudom őket így is szeretni, aztán kínzom magam mert lépni feléjük nem lépek.

teljesen irreális az egész...

rádásul nem votlam mindig ilyen, régen működött ez nálam...

ezek mellett még kialakult bennem egy paranoia is, hogy lehet csak megdugni akar, vagy még azt sem csak átvág mert éppen szórakozni kíván...

Mit tegyek ezellen?


2010. dec. 4. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:

kár paráznod.

vagy kihasználnak vagy nem.

nehéz előre látni.

de azért kár bezárkózni.

2010. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt tudom, és nem is akadályoz meg semmiben csak összeesküvés elméleteket gyártok:D a fő probléma hogy attól is félek h nem használnak ki, és tényleg szeretni fog valaki... rettegek tőle, mondjuk ennek sejtem az okát :S inkább arra lennék kiváncsi hogy lehet leküzdeni, ha valakinek már siekrült..
2010. dec. 4. 17:47
 3/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, akármilyen helyes srác elhívhat randizni, gondolkodás nélkül nemet mondok. úgyan ezektől a dolgoktól félek. :/ tudom ez nem válasz, de olyan jó érzés tudni, hogy van más is, aki így gondolja :D
2010. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha adnál egy kis esélyt magadnak és megpróbálnál egy kapcsolatot az szerintem biztos segítene akárhogy is sülne el.

tapasztaltabb lennél.

rájönnél hogy nem is olyan nagy dolog..

de azthiszem értem miről bezsélsz. én is félek kapcsolatot kezdeni. mert ha én nemleszek szerelmes akkoris belémszerethetnek és már attól is pánikolok.

nemtudom miért.

2010. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

második: semmi gáz, én is "örülök" hogy nem csak én szerencsétlenkedem:D

harmadik: kapcsolatom már volt. majdnem 5 éves kapcsolatom volt, azonkívül néhány prhónapos...

nem az abaj hogy nem adok lehetőséget a kapcsoaltnak, nem adok lehetőséget hogy egy pasi akarjon velem kapcsolatot. ha érzem h lehetne valami vhogy bekattanok és nem hagyom hogy a közelembe férkőzzön, így nem is akarnak semmit...

2010. dec. 4. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!