Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tapasztaltabb lány, észreveszi, ha még nem nagyon volt nővel dolgom?

Figyelt kérdés

Nos az van, hogy összejöttem egy csajjal, aki naggyon naggyon ott van, és érti is a dolgát.....tartott bemutatót...;)

Én viszont csak pár alkalommal dugtam még, azok is iylen hogyismondjam,,,,,elég gyengécskére sikerültek, az akkori csaj se akarta, nagyon én sem akartam, csak ugy voltunk eggyütt is szerelem se volt.

Vele viszont naggyon szeretjük egymást, és Örömet akarok neki szerezni, viszont nemtudom menni fog-é hisz tapasztalatlan vagyok iylen téren....

Petting már volt, az naggyon ment nekem...;) és neki is...;)

de a d*gástól kicsit parázok, milesz ha atom balf*sz leszek....(azért nem dicsekedtem neki, hogy nemigazán szexeltem még igazán jót)

Egyébként elég arrogáns egy ember vagyok, és nagyon megy a dolgok lehetetlen helyzetből való kimagyarázása.

De Neki nem akarok magyarázkodni, egyszerűen csak keményen és durván meg akarom d*gni. (Ő mondta hogy iylen legeyn az első)

19/F és 18/L


2011. júl. 12. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy csinálod.
2011. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát öregem ne foglalkozz semmivel, nem veszíthetsz semmit. Ahogy esik úgy puffan szitu. Próbálj meg minél jobban teljesíteni, talán szerelj magadra egy erősítőt, ha gondolod! :P
2011. júl. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szíverősítőt, lehet betolok párat...egy-három felest...:D
2011. júl. 12. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az egész csak tálalás kérdése. Nyilván ha nincs még sok tapasztalatod, akkor esetleg a szitu furcsának fog tűnni. De ha elő tudod adni, hogy egyáltalán nem furcsa, sőt igenis tudod mit csinálsz, akkor még azt is bekajálhatja, hogy tapasztalt vagy. Van erre egy angol mondás:


When you are in deep trouble, say nothing, and try to look like you know what you are doing!


Sok sikert!

2011. júl. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hogy ment?
2011. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!