Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hónapja egy nalam 2evvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja egy nalam 2evvel fiatalabb csajjal járok, én 15 éves vagyok. Es már rákérdeztem hogy nem e ujjazhatom meg vagy iesmi. és a kora végett nem akarja mit kell csinálni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Várni.
2009. jan. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Megtanulni helyesen írni, hogy komolyan vegyenek.
2009. jan. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
leulni a seggedre es nem 13 eves lanyokat ujjazni.
2009. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csakúgy megjegyzem 14 év alatti szexuális együttlétet a törvény BÜNTETI! Egy 13 éves lánynak még a barbi babák járnak a fejébe nem pedig az ujjazás!
2009. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igazatok wan koszi szépen....
2009. jan. 18. 09:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Én is egyetértek az előttem szólókkal, de kivételesen nem elhordalak mindennek, és kiosztalak, hanem értelmesen magyarázok, mert ezzel talán mész is valamire.


Az jó és szép, hogy jártok de ilyenkor még marad a beszélgetés, séta, esetleg csók, kézen fogva sétálás. 14 év alatt tényleg büntetendő, és gondolom azt nem akarod, hogy emiatt legyen elrontva az életed. Nagyon nagy cirkusz lehet ebből, szüleiddel is összeveszel, suliban is másképp néznek rád, járni kell bíróságra stb. Gondolom nem akarsz magadnak felesleges hülyeségeket, feszültséget, idegeskedést. Ne akard tönkretenni, ami rendben van.


Elhiszem, hogy kívánod, de várj még. Esetleg ha nagyon nem bírod már, akkor feküdj le egy 15-16 körüli lánnyal, de csak ha ő is akarja!

Persze ez csak olyan alternatív tanács, ne csald meg a barátnődet inkább ;)


Egyébként örülj, hogy nemet mondott, mert legalább nem egy kis qrva, hanem gondolom rendes lány. Ne is próbálkozz vele ezzel, mert még kicsi, nem érett a szexre, és később megbánná és szomorkodna emiatt. Feltételezem nem akarsz neki rosszat, úgyhogy 14 éves kora előtt ne is hozz szóba ilyesmit, akkor is inkább várd meg, míg ő kezdeményez (persze csak ha betöltötte a 14-et).


Helyesírásra pedig figyelj oda, nyelvtanórán nem aludni meg sms-ezni kell, és az is sokat segít :)

Tudom, velem is ez volt.


Minden jót, és várj még néhány évet a lányra, addig is élvezzétek az életet, mert az ilyesmi csak még egy dolog ami bonyolítja majd ;)

2009. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatal a barátnőd, érthető , hogy nem ment bele. De, ha rábólintana véletlen a közeljövőben, szerintem akkor is várjatok vele legalább 14 éves koráig. Ugye te se akarod, hogy olyan történjen, ami végül, mint utólag kiderül nem is olyan jó neki???
2009. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!