Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem nem szerelmes a barátom. Finoman rákérdeztem, a következő választ adta: lent. Ti mit szűrtök le?

Figyelt kérdés

ő 22, én 19, 4 hónapja járunk. Szeret, de nem szerelmes. Nem volt még olyan hogy megdobbanjon a szíve, pillangók a gyomorban érzés nincs, nem látom rajta azt a nagy őrült euforikus állapotot. Ma megint volt egy nagyobb megbeszélés, kérdeztem, hogy ez a rosszkedv ami neki van általános-e, mondta hogy hát mondhatni. Ez nagyon rosszul esett, hisz ha valaki szerelmes, boldog, nyugodt, madarat lehet vele fogatni, nem érdekli semmi...Elmondta, hogy nem mondja azt hogy dobog a szíve gyorsan, hogy remeg a lába, mert hazudna. Hogy mindig ilyen lányra várt mint én, tök ugyanolyanok vagyunk. Meg hogy ő mindig is egy visszafogott, keserű, szomorú ember volt, és a boldogságot én hoztam meg az életébe. És szilveszterkor éjfél előtt tényleg volt egy vallomása...hogy értelmet adtam az életének.

Na megkérdeztem, hogy akkor neki mi is a szerelem. Erre a válasz: "hát...jó érzésem van, kellemes." Hát aki már látott szerelmes ember tudja, hogy ideális esetben a válasz: meg vagyok őrülve, te vagy a mindenem. Ő ezt is mondta, hogy nem tud mindig rám gondolni, egész nap, van hogy elterelődik a figyelme, persze ezzel nincs baj...

Az mellette szól, hogy sokat dícsér, bókol, tanácsot ad, mindig találkozni akar, mondja minden nap hogy szeret meg hiányzom, bemutatott otthon is, és várt rám elég sokat...értitek.

Annyira rossz érzés van bennem. Korábban egy vidám boldog lány voltam, most meg meg vagyok törve, pedig most kellene kicsattannom a boldogságtól...

De mindig, mindig vannak apró kis jelek, amikből látom, hogy nincs meg az őrült szerelem..

Erre azt szokta mondani, hogy pedig oda van értem...

És nem cáfolt meg, nem mondta, hogy szerelmes, hanem védekezett, hogy szerintem az mégis miért van, hogy közös programokat szervez, hogy bemutat (én vagyok az első neki), stb.

Pedig megteszek mindent. Adok magamra, kedves vagyok, szeretgetem, vannak céljaim.

Így, ezzel az érzéssel érdemes vele maradnom? Hogy viszonyuljak hozzá?

Vagy esetleg az lehet a baj, hogy mivel nagyon önbizalomhiányos volt, sokat "kampányoltam" az erényei mellett, meghoztam az önbecsülését, és esetleg azért flegmatikus velem egy kicsit néha az utóbbi időben?


2011. febr. 19. 22:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformak, o nem egy olyan "megorulos" fajta. Orulj neki, hogy torodik veled. A baj az, ha neked ezek a nagy langolasok hianyozni fognak a jovoben, akkor ez egy olyan szemelyisegbeli kulonbseg, ami "valo" ok lehet majd. Probalj meg nem gondolni ra, o ilyen. Szerintem tenyleg nagyon szeret a leirtakbol. Apukam sem volt allitolag sosem orulten szerelmes, mondjuk o nem is befordulos fajta, megis lehuztak 36 evet egymassal. A nagy orjonges meg ugyis elmulik minden kapcsolatban, a szeretet, tisztelet sokkal fontosabb.
2011. febr. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy:)

Csak hát nem tudom...én még nem láttam olyan embert, aki ne őrült volna meg a szerelemtől legalább egy kicsit:( :(

Így úgy érzem nem lehet igazán belém szeretni...és a legérdekesebb a dologban, hogy amikor még csak randizgattunk, tele voltam önbizalommal, mert olyan "szerelmesen" nézett rám...vágyakozva...lehet beképzelem, de mintha ez már hiányozna. Nem szorosan ölelget, nem szorongatja a kezem...csak a csókok igaziak, amilyennek lenni kell

2011. febr. 19. 22:10
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Túl sok szappanoperát nézel. Minden szerelem másmilyen.
2011. febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
100%

Mit látsz rajta?


Remélem tudod,hogy egy kapcsolatban fontos amit mondunk egymásnak,de sokkal fontosabbanak tartják a tetteket.

Mit tesz érted? Ad puszit? Ölelget? Simogat? Sokat van veled?

Vagy nem keres? Nem bújik oda hozzád? Nem figyel rád?

Gondold csak végig,az választ megkapod!


Szép dolog elmondani egymásnak,hogy "szeretlek",de ha még ezt is mondja,és közben az ellekezőjét mutatja melyiket hiszed el?

Vagy ha nem mondja,hogy szerelmes,de úgy viselkedik,abból mi esik le?:)


17/L

2011. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon rossz dolog, ha nem kiegyenlítettek az érzelmi viszonyok egy kapcsolatban: aki szerelmes vagy szerelmesebb mindig alá lesz rendelve érzelmileg a másiknak, sebezhetőbb, kiszolgáltatottabb. Amit leszűrök: a barátodnak fontos érzelmi támaszt jelentesz, szeret téged, kötődik hozzád, de sajnos nem szerelmes, ebben biztos vagyok. 4 hónapja vagytok együtt, ami elég kis idő, esetleg még kialakulhat a részéről, de én ebben nem igazán hiszek. Nem tudom, bennemaradnék-e így egy kapcsolatban, a már említett érzelmi kiszolgáltatottság miatt. Ha pár hónappal később sem érzékelnék változást, elküldeném, mert ha nem szerelmes, bele fog szeretni nagyon gyorsan valakibe, aki megfogja annyira. Egyébként ne magad okold, hogy nem szeretett beléd, hiába tettél meg mindent, ez nem ezen múlik: a szerelem vagy kialakul vagy nem.

Annyit tehetsz még, hogy ne teperj a barátod után, ne járj folyton a kedvében, ne érzékeletsd vele éjjel-nappal, mennyire halálosan oda vagy érte.

2011. febr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%

szia!

Lehet ő ilyen kis melankólikus típus,aki nem úgy fejezi ki magát,de ettől még szerethet

Lehet vannak neki gondjai,gátlásos,(nem meri magát elengedni ilyesmi,nagyon kontrolálja magát)


És...Ha meg vagy törve mellette,akkor lehet nem ő a neked való?!..Mert tényleg boldognak kellene lenned mellette.Szeretnél mellette boldog lenni,mert szereted,de mégis van vmi bibi,mert nem úgy fejezi ki magát,ahogy te szeretnéd...(ez lehet ugye a saját problémái miatt vannak)

Nem vagytok túl sokat együtt?Pl ha sülve-főve együtt vagytok,akkor egy kicsit enyhülnek a dolgok..Ha kicsit külön lennétek,lehet egyből egymásnak esnétek:)))

2011. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Utolsó! Miért vagy biztos benne?:(

Lehet félre értettetek, én jégkirálynő voltam sokáig, jól csinálom a dolgokat, nem tárulkozok ki teljesen. De a egyik válaszoló összes kérdésére igen a válaszom: ölelget, puszilgat, becézget, mindent megjegyez velem kapcsolatban.

Mikor találkozunk, csak úgy vigyorog, rohan hozzám megölelni. Mindig velem akar lenni....és ha ő tényleg csak ilyen?

2011. febr. 19. 22:27
 8/27 A kérdező kommentje:
Egymásnak esünk mi minden egyes találkozásnál. Még az úton séta közben is többször megállunk ölelkezni...:)
2011. febr. 19. 22:29
 9/27 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy tényleg vannak problémái, nem egyszerűek és nagyon le van kötve a suli miatt, a tanárokkal meg valami borzalom a helyzet, röviden.
2011. febr. 19. 22:30
 10/27 A kérdező kommentje:

Ja és azt mondta, ilyet még nem érzett egy lány iránt sem...volt aki tetszett neki, de ilyet még nem érzett.

Nem tudom:S

2011. febr. 19. 22:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!