Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves srác vagyok. Idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves srác vagyok. Idősebb nők véleménye érdekelne. Mit gondol egy felnőtt nő egy ilyen helyzetről?

Figyelt kérdés
Már 3 éve dolgozom és jó munkahelyem és fizetésem van. Meló mellett egyetemre járok, lassan mérnök leszek. Lakást bérelek magam főzök, mosok, takarítok. Van saját kocsim és fel tudok öltözni magamtól is. Szabadidőmben (ami sajnos most nem sok van) focizok, futok. Az a helyzet , hogy a diszkós, ivós bulikat nem szeretem, inkább kirándulok sportolok utazok... Tehát a 20év körüli csajokkal nem nagyon jövök ki. Viszont a szomszédomban egy 40év körüli egyedülálló csaj lakik család nélkül, olyan külsővel hogy 30évesnél nem néztem többnek. Ő is hasonló érdeklődésű mint én és jóban is vagyunk. Mennyi esélye lenne egy kapcsolatnak ekkora korkülönbséggel? Engem se nem zavar se nem érdekel a kor. Egy hasonló kaliberű nő mit gondol a témáról? Az érdekelne konkrétan hogy mennyire és hogy működne a dolog ? Még nem voltam ilyen helyzetben, és nem akarok egyből fejest ugrani a dologba....
2010. dec. 4. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem vagyok idősebb nő, viszont már jöttem össze 32éves nővel, ha alaposan megismer akkor látni fogja, hogy te érett vagy és nem fogja zavarni.

20f

2010. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem valaszolok konkretan a kerdesedre megha le is pontozol akkor sem ,azert mert nem vagyok idosebb...

Csak szeretnem ha tudnad, hogy ennek ellenere 27 eves baratom van, aki nem szereti a diszkos ivos bulikat inkabb kirandul es sportol. Szoval ne altalanosits.

Egy 20 eves lany

2010. dec. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

18 éves koromtól dolgozok, és tartom el magam, édesanyám fiatal koromban meghalt, apám masszív alkoholista aki kiskoromtól folyamatosan vert, bántalmazott, kistestvéremmel együtt, akit szintén én nevelek, most 23 éves vagyok és 2 munkahelyem is van, a testvéremmel együtt élek (én tartom el), egyetemre járok levelező tagozatra, most nyáron letettem az angol középfokút, jövőre diplomázni szeretnék eddig egy nő se nézett rám, erre mit mondjak?

Ja és életembe nem jártam diszkóba és egy korty alkoholt nem ittam soha!!!

2010. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
igaz én fiatalabb vagyok nálad de érzem magam olyan értelmesnek h válaszoljak erre. ha nem érzed jól magad a korodbeli lányokkal, akkor meg lehet próbálni ezt a 40 éves hölggyel. esély adott, csak az a kérdés h éltek e vele :) sok szerencsét 21/L
2010. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
de amúgy ezt a "nem jövök ki a 20 év körüliekkel" témát én sem értem. ti pasik panaszkodtok h a csajok általánosítanak de ti is ugyanazt csináljátok. én pl nagyon szeretek bulizni, a barátaimmal lenni és ez nem feltétlen jelenti azt h döntöm magamba az alkoholt... a buliktól függetlenül imádok kirándulni, sétálni, vagy csak simán bámulni a csillagokat... szóval óvatosan az ilyen kijelentésekkel, mert nem ismerhetsz minden 20 év körüli csajt ;) 22/L
2010. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Kösz az infókat , de oda van írva hogy kitől várok véleményt és milyen témában. Kösz!

Mondjuk nem hiszem hogy lenne idősebb nő aki ezt az oldalt olvassa. Vagy lehet kár is volt ide írnom....

2010. dec. 4. 20:06
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
íme egy alfahím aki nagyra tartja magát és azt hiszi h egyedi eset h eltartja magát 23 évesen... ;) kezet fognék az ilyenekkel... én nő létemre lassan mentőtiszt leszek, egyedül élek, saját lakás, kocsi stb... na most akkor mekkora ász vagyok én is... 23/N
2010. dec. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
66%
Szia!36 éves voltam amikor megismerkedtem egy nálamnál 13 évvel fiatalabb sráccal..2 évig bírtuk,és bátran mondhatom:eddigi életem legszebb 2 éve volt...Aztán vége lett,elengedtük egymást...ennek már több,mint másfél éve..bár ő már családot alapított,s én is boldog kapcsolatban élek,de azt hiszem,/TUDOM/,hogy soha nem fogjuk egymást kitörölni az emlékezetünkből..Én drukkolok nektek,sok szerencsét!!!
2010. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Tényleg elég bosszantó, hogy idejön 1-2 "komolynak mondom magam" típusú 18-20akárhány éves csaj és osztja az észt, hogy ne általánosíts meg van kivétel meg ilyenek. De azért leírja, hogy szeret bulizgatni meg barátaival lenni stb...

Szóval a kérdező válaszaira én is kíváncsi lennék talán az én helyzetemet is megoldaná, ha tudnám egy idősebb nőnek mik a válaszai.

Nos talán a kérdező azért kérdezi az idősebb nőket mert rohadtul sok sok nőt (fiatalt) megismert és azért kezdi unni az egészet. Kivétel nincs köztetek amúgy hiába pattog itt akármelyik.

Komoly barátnő az ott kezdődik, hogy minden áron inkább a pasijával van sem minthogy elmegy haverozni (függetlenül attól, hogy buli-és isznak-e vagy sem)

De ez nem a 25 év alatti korosztály. Jó lehet 10.000:1-hez arányba lehet találni olyat aki 16 évesen unja a bulikat meg a haverjait és inkább megfordítaná az életmódot. Többet pasival mint haverok/bulik/család. De ismétlem: NAGYON RITKA.

2010. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%
pasim lehet akárhány de őszinte barátnőm csak 1. 19 év barátság nem hazudik :) nálatok meg az az általánosítás h aki bulizik az nem komoly... na mind1 biztos én működök fordítva ;)
2010. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!