Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves srác vagyok. Idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves srác vagyok. Idősebb nők véleménye érdekelne. Mit gondol egy felnőtt nő egy ilyen helyzetről?

Figyelt kérdés
Már 3 éve dolgozom és jó munkahelyem és fizetésem van. Meló mellett egyetemre járok, lassan mérnök leszek. Lakást bérelek magam főzök, mosok, takarítok. Van saját kocsim és fel tudok öltözni magamtól is. Szabadidőmben (ami sajnos most nem sok van) focizok, futok. Az a helyzet , hogy a diszkós, ivós bulikat nem szeretem, inkább kirándulok sportolok utazok... Tehát a 20év körüli csajokkal nem nagyon jövök ki. Viszont a szomszédomban egy 40év körüli egyedülálló csaj lakik család nélkül, olyan külsővel hogy 30évesnél nem néztem többnek. Ő is hasonló érdeklődésű mint én és jóban is vagyunk. Mennyi esélye lenne egy kapcsolatnak ekkora korkülönbséggel? Engem se nem zavar se nem érdekel a kor. Egy hasonló kaliberű nő mit gondol a témáról? Az érdekelne konkrétan hogy mennyire és hogy működne a dolog ? Még nem voltam ilyen helyzetben, és nem akarok egyből fejest ugrani a dologba....
2010. dec. 4. 19:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:24


Elobb olvasd el a valaszokat mielott irnad, hogy mi a boszanto bennuk:) Koszonom.

2010. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok alfahím és nem is tartom magam nagyra. Csupán leírtam a sztorit. Én is valamelyik egyetemen lógnék haverokkal ha szüleimnek lenne rá pénze. Csak mivel soha nem volt, ezért hozzászoktam elég korán hogy melózni kell. Ennyi. Kinek így alakul az élete kinek úgy. Nekem ez jutott. De örülnék ha a témáról beszélgetnénk....
2010. dec. 4. 20:29
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
kedves kérdező. a mentőtisztnek tanuló egyetemista hölgyike vagyok, aki levelezőn tanul és látástól mikulásig robotol egy mentőállomáson, mert már vagy egy mentőápolói végzettsége, csak éppen több pénzt szeretne és a családjára nem számíthat, mert egyszerű munkás emberek :) nos ennyit az egyetemi haveros lógásaimról :)
2010. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Szia!Én vagyok megint,én írtam neked az előbb..most megint belenéztem ebbe az oldalba,és most látom,hogy szerintem van aki meg sem értette a kérdésed!!Már teljesen elkanyarodnak a témától!!Én még mindig azt mondom,próbáld meg,vágj bele,vesztenivalód nincs..Maximum gazdagabb leszel egy két jó tapasztalattal.Szóval,én még mindig drukkolok!! "39 éves NŐ"..
2010. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:26


Nem voltunk ott... nem tudjuk. Azt mondhatsz amit akarsz. Azt ne mond már hogy Te sose csavarogtál semerre --pedig lehetett volna/volt pasid. Mert nem hiszi el senki.

2010. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
nem mondtam h nem buliztam/bulizok. volt pasim. szám szerint 2 és ebből az első másfél év a másik 3 év... de mivel tudom h ilyen fiatalon elég csekély az esély arra h életem párját találom meg így nem tartom érett dolognak h csak és kizárólag a pasira koncentráljak... ilyen am sincs. nem egészséges. engem ne sajátítson ki senki. nem vagyok és nem is leszek senkinek a szolgája...
2010. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 39éves nő válaszát! Amúgy én is szoktam bulizni de a kérdés még mindig nem erről szól. Ez az én témám légyszíves rólam beszéljünk :-)
2010. dec. 4. 21:25
 18/20 anonim ***** válasza:

Az unokatesóm 25 évesen egy 42 éves nőben találta meg élete szerelmét. Felbontotta az eljegyzést a 22 éves párjával. 10 éve boldogan élnek az "öreglánnyal". :) Szóval szerintem hajrá!

38N

2010. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Szia ! Próbálj meg vele összejönni... Talán mond meg neki , mi a helyzet, max. azt mondja nem te vagy álmai férfija , vagy kinevet, vagy elzavar ... Teljesen mindegy mit csinál , az nem mindegy , te mit csinálsz ! Ha már benne vagy a kapcsolatban esetleg , akkor többet tudsz, mennyire értitek meg egymást és még akkor is ki lehet belőle szállni . Még fiatal vagy , addig éld ki az élet minden finom részét , amig lehet , ha családod lesz, utána már próbálj meg rájuk koncentrálni ! Ha néhány évet kibírtok egymás mellett, már jól jártál...Szerintem lépj !26/L
2010. dec. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 MarieAntoinette ***** válasza:

Szerintem találsz a saját korosztályodból is lányt, akivel hasonló az érdeklődésetek. Max. rossz helyen kerested, pl. szórakozó helyen. Én sem vagyok az a diszkós, ivós fajta lány... többre értékelem a csendes, nyugodt dolgokat.

De ha azért tetszik a nő, mert tetszik és nem azért, mert nem találsz mást, akkor nincs az egésszel semmi baj.


23/L

2010. dec. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!