Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel találkozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel találkoztam ö 17 éves nem volt pasija mikor taliztunk! Miért csinálhatja ezt, féltékenységböl vagy tényleg igaz amit mond?

Figyelt kérdés
De késöbb irta,hogy felkereste egy volt baratja! De visszont azota is találkoztunk már olyankor is szokot mesélni nekem dolgokat rola,hogy menyire aranyos meg stb.! Most nem tudom,hogy ugy tekint rám mint barátra, vagy csak féltékenységböl csinálja ezt hogy,hogy fogok rá reagálni!De néha meg ugy flörtölget is ! Azt peddig nem akarom tölle meg kérdezni,hogy most mi a helyzet mert nem szokásom, még senkitöl sem kérdeztem meg álltalában mindenkiben meg láttam mit is akar tölem! De most nem tudok rá jönni sehogysem!:(
2009. jan. 18. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

1. feltekenyseg. o nem mer lepni,de tetszesz neki es varja h vegre tegyel vmit. ezert cukkol, h vedd eszre h ha nem kuzdesz erte elveszitheted.

2. baratkent tekint rad es csak ugy heccbol flortolget veled, h jol erezze magat.


szerintem hivd el 2esbe vhova, kezdemenyezz. ha belemegy,hajra! ;) ha nem....maradjatok baratok. nem fogsz leegni csak figyelj a jelekre. sok sikert!

2009. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont ez a lényeg,hogy mindig ketesben vagyunk mikor talizunk!De ha netán rá kérdzek félek,hogy minden meg változik még a barátságnak is vége!
2009. jan. 18. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!