Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit költesz havonta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költesz havonta a barátnődre?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátnőm ezért nem tudom hogy aki költ rá az mennyit. Egyik haverom azt mondta, hogy utazással ajándékokkal együtt havi 15ezret költ.

15-20 éves korosztály érdekelne.

Ha lehet akkor tételesen írd hogy mi mennyi.


2010. dec. 6. 07:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egy barátommal visszük közösen.
2010. dec. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit idősebb vagyok, de azért nem árt ilyen vélemény se. Szerintem függetlenül attól, hogy dolgozik vagy suliba jár kap pénzt, zsebpénzt, ezért ne várja el, hogy mindent te fizess! Értelmes nő nem is hagyná, zavarná. Megosztva a költségeket vagy felváltva fizetne és ez így korrekt szerintem. Régen lehet, hogy az volt a menő, hogy a pasi eltartja a párját, de azóta kicsit más a világ.


Mellesleg te, aki 150 ezret költesz egy hónapban a barátnődre, ne légy olyan büszke magadra. Az olvasók 99%-a csak rázza a fejét, hogy mekkora papucs vagy! Én nem keresek annyit, mint amennyit te a nődre költesz, mégis mindenre jut, ami fontos.

26F

2010. dec. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok büszke magamra(vagyis az vagyok de nem ezért), ezt csak leírtam mert ez volt a kérdés:)

Engem így neveltek, hogy a férfi dolga ez, meg ezt látom a környezetemben is.

2010. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
vállalkozás alatt gondolom egy lehúzós smsweb-et értesz, aminél ki van írva, hogy mennyi Ft/4 nap, aztán az apróbetűben meg hogy 35 napra kapod a reget és hasonlók, ugye a kiskapu. És így a szám ugyebár 2000Ft brutto, amivel minimum 1 milkát keresel havonta.
2010. dec. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
mi abban a furcsa h 20 éves és vállalkozása van? én 19 éves vagyok, és 18 évesen volt vállalkozásom, csak a suli mellett nem tudtam rá elég időt fordítani, és átadtam a legjobb barátomnak......! Amúgy vállalkozás alatt nem csak az autókereskedés, meg nyomda, meg építőipari cégeket lehet érteni, én pl szerver gépekkel foglalkoztam.
2010. dec. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én a Kremlben dolgoztam asztalos kisiparosként még a cár atyuska alatt.
2010. dec. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%

Én nem is tudom,ezen még sosem gondolkodtam,de sose engedem,hogy ő fizessen bármit is.

Amúgy miér kell oltani aki vállalkozó akinek céljai vannak és nem az a legfőbb gondja,hogy há mit szívunk,hogy a Coronitába is végig tudjam tolni.

Igenis nagy érdem,ha valaki vállalkozik és tesz az életéért,pláne 20-n évesen,és nem csak van,aki szétbulizza az agyát.

Igen én is vállalkozok,MLM hálozatépítő,már hallom a fujjolgást,de én élvezem,szeretem csinálni,fejleszti a jellemet a személyiséget,vállalkozó látásmódot.


Visszatérve,igyekszek rá sokat költeni,mert megérdemli,mivel igyekszik nekem megfelelni,ha egy nő megfelel nekem mind külsőleg maximálisan mind pedig belsőleg,és szereti a szexet is nagyon akkor mindent megadok neki,amit kér.


23F

2010. dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
45%

Bakker mit fújogtok örüljetek h van aki vállalkozik mert bármilyen meglepő nem az állami alkalmazottak tartják el az országot! Se a segélyen élők! Tök jó h van akinek még a válságban is jól megy.

Az MLM hálózatépítés is biztos nem egy álommunka, de legalább dolgozol!

2010. dec. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindig fizetem a saját részem. 21N
2010. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!