Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki jol néz ki, az miert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki jol néz ki, az miert nem talal maganak baratot vagy baratnot hosszu tavra? Miert lehetetlen annak, aki jobban nez ki mint az atlag?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 12:12
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Márminthogy körül veszik egy csomóan, meg mindig nyüzsi van körülötte, de egyéjszakásnál jobbat nem talál..
2010. dec. 7. 12:13
 2/22 anonim ***** válasza:
30%

Nyugi ne add fel én is így voltam. Sztem az a baj h aki jól néz ki annál az elvárás is magasabb, magasabban van a léc... legalább is nálam tuti :P Én se találtam egy csomó ideig csak egyéjszakásokat de aztán hirtelen megtaláltam a Tökéletest :D Hidd el megéri kivárni és nem kell lejjebb adni

17/F

2010. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

vagy nem is keres...

Hanem vár, hogy ölébe pottyanjon élete párja. Nem fog. Ahhoz mindkét félnek együtt kell működni, hogy összejöjjön és fentmaradjon a vonzalom/kapcsolat.

2010. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hmm. Amit magamon észrevettem:

- nagyon nincs lehetőségem ismerkedni, bulizni nem járok

- a tanulás száz százalékig elveszi az energiámat, magamra sincs időm szinte

- félek az újabb csalódástól, és nem bízok a férfiakban

- kicsit válogatós vagyok, nem szeretnék újra mellényúlni így inkább a biztosra megyek


Hidd el, nem elég az, ha szép vagy, a gondolkodásmódon kell változtatni és a hozzáálláson :)

2010. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

1. 12:16


Tegyük fel, hogy tényleg magasabbak az elvárásai.Na, de ha van egy jól kinéző lány, hiába talál magának egy ( az elvárásainak megfelelő ) helyes fiút, ha az szintén csak egyéjszakára megy.:) Lejjebb adni meg felesleges lenne, mert lehet a fiú kevésbé jól kinéző, vagy tökéletes, ránézésre egyikről se tudhatod biztosan, mire kellenél neki.:)

Amúgy azért írok E/3-ba, hogy ne az legyen, hogy egoista vagyok:D


2. 12:16

"vagy nem is keres..."

Ha egy fiú akar barátnőt, jogos.Na de mi van ha egy lány?:)

Menjen rá a fiúra úgy, hogy el is hitesse vele, hogy hosszú kapcsolatot akar?:)


"fentmaradjon a vonzalom/kapcsolat."

Még csak a párkeresésnél járunk.:)

2010. dec. 7. 12:23
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy barátnőm, aki a többség szerint jól néz ki (nekem konkrétan nem tetszik -és nem azért, mert féltékeny lennék rá, mert nem vagyok-), de ő sem talál magának senkit, akivel 3 hónapnál tovább is együtt lehetne. A fiúk, akikkel erről beszéltem azt mondták, hogy benne nem a leendő feleséget látják, hanem csak a "jó csajt", egy újabb "trófeát", így hosszú távon nem is tervez vele senki. A lány is kicsit el van szállva magától... De senkit nem érdekel, hogy belül milyen, amíg kívül szőke, vékony, stb...
2010. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel hátraszorulnak azok a lányok, akik véletlenül szépnek születtek? Hová fajul a világ, ha már az is baj a pasinak, ha szép valaki... Attól még nem lehet megismerni?
2010. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

12:19


"nagyon nincs lehetőségem ismerkedni, bulizni nem járok"

Én járok bulizni, mégis szingli vagyok.:) Ezen biztos nem múlik.Minden discoba kiélheted a testi vágyaid, de barátot/barátnőt már neccesebb találni:)


"a tanulás száz százalékig elveszi az energiámat, magamra sincs időm szinte"

Nekem nem veszi el, nem sokat tanulok ( sajnos:D ), mégis szingli vagyok.Ezen se múlik ezek szerint.:)


"félek az újabb csalódástól, és nem bízok a férfiakban"

Rossz beidegződés?Mert akkor, hogy te miért vagy szingli érthető.De én nem félek tőlük, úgyhogy nem értem.:)) Eleve hozzáállni egy kapcsolathoz úgy, hogy nem bízunk a másikba már veszett..:)


"kicsit válogatós vagyok, nem szeretnék újra mellényúlni így inkább a biztosra megyek"

Nyilván valamilyen szinten mindenki megnézi azért, hogy kivel jön össze.:)


"Hidd el, nem elég az, ha szép vagy, a gondolkodásmódon kell változtatni és a hozzáálláson :)"

Ahhoz képest, amilyen negatívan hozzáállsz ( nem bízok bennük stbstb ) és 100%-ig pozitív vagyok.:D

2010. dec. 7. 12:28
 9/22 A kérdező kommentje:

12:25

12:23

"A fiúk, akikkel erről beszéltem azt mondták, hogy benne nem a leendő feleséget látják, hanem csak a "jó csajt", egy újabb "trófeát", így hosszú távon nem is tervez vele senki."

Így?Hogy így?Hogy szerencsétlen szépnek született?:D Pontosan erről beszéltem!:)


"A lány is kicsit el van szállva magától... De senkit nem érdekel, hogy belül milyen, amíg kívül szőke, vékony, stb..."


Énis..Szőke, kékszemű, vékony..Ez ELVIEKBEN ideál, GYAKORLATBAN pedig hátrány.Elég vicces:DD

2010. dec. 7. 12:32
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem 23..27!
2010. dec. 7. 12:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!