Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor, mennyi idő után költözt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, mennyi idő után költöztetek össze?

Figyelt kérdés

Ha a páromnak nagyobb lehetősége van a ház vásárlására mint nekem,azt kellene szégyelnem.

Az ő szülei gazdagabbak mint az enyéim,mi szerényebben élünk.

Szeretnék már vele összeköltözni,de e miatt nem merek lépni a párom felé. 21/L


2010. dec. 7. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
14 éves voltam, mikor járni kezdtünk, ő 18. 20 éves voltam, mikor összeköltöztünk, ő 24. 12 éve vagyunk együtt, 7 éve élünk együtt. Egyáltalán nem sajátba, albérletbe mentünk először. Először Magyarországon, aztán Angliában éltünk. Ne is próbálj először sajátba, költözzetek össze, ahol tudtok, ahonnan még van visszaút.
2010. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hajna88 ***** válasza:

Szia.

Mi fél év után költöztünk össze.

Apummal és öcsémmel élünk együtt....

Én ezt nem szégyenlem,jól kijön mindenki,mindenkivel..hála.:)

Mi 2008.nov jöttünk össze,2009.májusban összeköltöztünk...Belekezdtünk a babaprojektbe is. 2009.aug.-ban megkérte a kezemet.

:):)

Mi direkt nem mentünk külön...

Üdv.

2010. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi másfél hónap után költöztünk össze.
2010. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!