Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell ilyen esetben tenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell ilyen esetben tenni? Ti hogyan és mennyi idő után költöztetek össze? Kort, nemet is írjatok! 21/L

Figyelt kérdés

A barátommal 3,5 éve vagyunk együtt.

Sajnos elég messze élünk egymástól,80km-re.Az utóbbi időben tervezgettük,hogy összeköltözünk.Leet is volna rá mód,de v.mi közbeszólt így nem lett belőle semmi.

Én hozzájuk nem akarok semmiképp költözni,csakis vele egy lakásban,és nem a család többi tagjával.

Anyagi helyzetben ők sokkal jobban állnak mint az én szüleim.Modhatni,hogy milliomosok.

Ott a faluban van egy ház ami eladó,és a párom azt mondta hogy a szülei azt akarják megvenni.De nem tudom,hogy mikor.Minnél előbb szeretnék vele összeköltözni.


2010. aug. 1. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha dolgozol és/vagy van pénzed és tudod állni a fele költségeket akkor oké.
2010. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Holdtündér ***** válasza:
Mi néhány hónap után összeköltöztünk egy közösen bérelt lakásba. :)
2010. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
így kell, csak beleülni a tutiba, máshogy ne!
2010. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nincs anyagi gond akkor albérlet.


A férjemmel 3 hónap után költöztem össze, 9év után meg válunk. Sok sikert^^

2010. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha jól értem azt várod, hogy a szülei vegyenek nektek egy házat.

Mi itt a kérdés? Kérdezd meg tőlük, hogy mikor veszik már meg?... ha mered.

2010. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem én nem azt várom,hogy ők vegyék meg a házat.

Hanem azt hogy a párommal ménnél előbb együtt éljek,együtt feküdjünk és ébredjünk.

A párom azt mondta,hogy én a ház miatt ne aggódjak,ő úgy érzi,hogy az a fiú dolga hogy biztosítsa a házat.

Legalábbis feléjük így szokás.

2010. aug. 1. 18:09
 7/14 anonim ***** válasza:
3 hónap után költöztünk össze mivel volt köztünk 488 km távolság(Baranya-Borsod),a menyasszonyom ideköltözött hozzánk.Így egyszerűbb volt! 34/F-20/L
2010. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ez hülyeség... hogy a srácnak kell biztostani a házat. szerintem meg mindent közösen kell állni. mi már 1 éve vagyunk együtt és most jegyezett el. és nem költöztünk még össze, de tervezzük, és mi úgy gondoljuk hogy mindennek a fele fele. csak azért nem költözünk még össze mert még tanulok és nincs munkám. 18/L
2010. aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Régen volt már az, hogy mindent a fiú hozott mindent a nőnek meg csak mosni, főzni, takarítani kellett. Ez a 21. század.
2010. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
-1 mindent
2010. aug. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!