Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz az, hogy a legtöbb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a legtöbb férfi félrelép egy hosszan tartó kapcsolatban, még akkor is, ha nincs semmi baj a kapcsolattal, csak hajtja a vadászösztön?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem.
2010. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
100%-ban igaz
2010. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem igaz, csak sajnos sok a megkeseredett ember, aki azt hiszi, hogy igen.
2010. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2%
Igen, ez igaz....ez evolúciós örökség, amiből a házastársi hűség valahogyan kifelejtődött....
2010. dec. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
talán ha érzelmileg stabil emberrel állnál össze, fel sem vetődött volna benned ez a kérdés.
2010. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

evolúció a nagy lóf*sz már nemazért...

ez csak olaj a tűzre, mert van mire fogniuk, pedig ilyen nincs. a nő is igényli a szexet legalább annyira, mégsem lép annyiszor félre (bár a ráta novekszik nálunk is ez tény)

nem mondom h 100%-ban igaz,egyébként, de van benne valami.

2010. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pont azt hallottam, hogy ma már több nő lép félre,m int férfi, csak ők ügyesebben titkolják.
2010. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egész biztos hogy vannak ilyen férfiak, én nem tenném meg, mert tudom, hogy nem éri meg.

Nem csaltam meg eddig sem senkit, és ezután sem fogok megcsalni senkit, pedig hosszú kapcsolatban vagyok.

Ez két félen múlik egyébként is. Ha jó a barátnő, feleség, nem kell másra vadászni.

2010. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Ez igy, ennyire általánosítva biztosan nem igaz. Viszont egy kapcsolat valóban két emberen múlik. Ha valaki félrelép, akkor szinte biztos, hogy a páros másik tagja is tehet róla.
2010. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
5%
Pedig evolúciós téma, benne van, h minél több nőstényt...
2010. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!