Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan udvarol egy skorpió férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvarol egy skorpió férfi?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, akivel munkán kívül sokat vagyunk együtt,de nem történt még semmi.Szeretném tudni h a skorpiók egyből belevágnak, vagy először jobban meg akarják ismerni a másikat!
2011. nov. 17. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Attól, mert októberben vagy novemberben született valaki, még nem fog jellemző módon udvarolni.
2011. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Elsőnél a pont! Ne a horoszkópra alapozz.
2011. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Jó értelmes lehetsz, ha egy ilyen baromságot komolyan tudsz venni.
2011. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én skorpió vagyok, és nem vágok egyből a dolgok közepébe. Szerintem először még azt sem veszi észre a másik fél, hogy puhatolózom. Utána ha kellően felderítettem a terepet akkor viszont mindent beleadok és tutira megyek.

De nem biztos, hogy minden skorpió így csinálja.

2011. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En is skorpio vagyok es egyet ertek az elottem szolo 82%-kal.

Annyi, h en sokszor azt is elerem, h a csaj jojjon oda hozzam.

2011. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csipked mint a rosseb
2011. nov. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi volna ha végre leszakadnánk az ilyen hülyeségekről mit a horoszkóp vagy az ezotéria
2011. nov. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nézd meg az animalplaneten ha nemtod vazzze xd
2011. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Viccesen és lazán, ha nem akar semmi komolyat. Óvatos és őszinte, ha komolyak a szándékai.
2014. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!