Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagol el a párom?

Figyelt kérdés

Lassan már 5 éve vagyunk együtt, de úgy érzem hogy nagyon egyoldalúvá vált a kapcsolatunk az utóbbi időben.

Ő minden héten külföldre megy dolgozni pár napot, és egyetemre járok.

Ő építi a jövőt, házat akar venni, minden pénzt megspórol, és elég nagy elvárásai vannak velem szemben. Én igyekszem ezeknek eleget tenni, mert egyrész szívből teszem, mert szeretem, másrészt meg én is próbálok ennyivel hozzájárulni ahhoz, hogy neki is könnyebb legyen valamivel. Mindig megmaszírozom amikor kéri, de ő negyed év alatt kb ha egyszer hajlandó rá!! Már most ott tartunk, hogy nem is tudja hogy vizsgára megyek vagy zh-ra vagy simán csak be a városba szétnézni. Nem jön el velem sehova, pl rokonokhoz, mert nincs hozzá kedve, vagy kitalál magának valami progamot, és azt mondja hogy nem ér rá. Lehet csak pihenni akar, és télleg nincs kedve eljönni velem sehova :(

De az utóbbi időben már nem is kíván, sosem közeledik felém, csak akkor van sex hogyha én akarom... Kicsit már ezt is meguntam. Rákérdeztem, azt mondja hogy ő kíván meg minden oké, csak lusta meg nincs rá alkalom. Pedig alkalom lenne rá..


2010. dec. 7. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Már nem úgy szeret mint az elején, talán már csak megszuokásból van veled. Bocs de lehet ez van. Beszéld meg vele. 15/L
2010. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mikulás, a megszokás, az unalomblokk. Lépj le!!! 34F
2010. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha mindig lelépne mindenki amikor kissé unalmassá válik a kapcsolat akkor nem is lennének csak pár hónapig tartó kapcsolatok!!
2010. dec. 7. 19:20
 4/4 anonim ***** válasza:
De ti már 5 éve együtt vagytok. Mi lesz 10-15 év múlva? Ő félrelép, te félrelépsz. Szép kilátások. Én 15 éve vagyok a párom mellett és még mindig jól megy a szex,heti 2-3 alkalom, pedig mi is felépítettük a jövőnket. 35F
2010. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!