Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudok választani, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudok választani, ti mit javasoltok? 3 lány közül vacilálok, van 1 aki helybeli, de nem vagyok biztos h megbízhatok-e benne viszont van 2 nem helyi 30-40km-re akik értem bármit megtennének. Melyiket javasolnátok ha érzésem mind3 iránt ugyanolyan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
háth először néz egy belsőt-külsőt főleg mien a stílusuk ls utána távolságot:Dam egyet adhatnál
2010. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát figyu... ha belsőt nézek akkor az első a legtávolabbi, és utána döntetlen a másik kettő között. külsőre megint csak döntetlen a kettő között, és itt utolsó a legtávolabbi. és nállam 60-40 a belső-külső arány
2010. dec. 7. 23:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Na ez is ritka eset 3 Lány, pf :D valakinek 1 se adatik meg mákos :D szerintem válasz egy 4.-et XD

Na jó figy, azt válaszd akit tényleg eltudsz képzelni magad mellett akivel jobban kijössz és persze a lány se közömbösen tekint rád!

2010. dec. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Állj be stricinek és futtasd őket, lesz lóvéd!
2010. dec. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak az a gáz h kettőt megfogok bántani....
2010. dec. 7. 23:08
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Te mekkora egy F.A.S.Z. vagy öcsém!

Akaszd fel magad egy fára!!

2010. dec. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha félsz attól, hogy megbántasz kettőt, akkor válaszd mind a hármat, és mindegyiknek hazudj (a másik kettőt titkold el mindegyiknél)... :)
2010. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
anyukád ilyen szépekre tanított? ejnye bejnye... nekem ilyet sose mondott
2010. dec. 8. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgysem járhatsz mindegyikkel csak hogy ne bántsd meg őket.
2010. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!