Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet javasolnátok...

Milyen könyvet javasolnátok 13 éves lány tesóm szülinapjára?

Figyelt kérdés

mármint most lesz 13 és jó lenne ha a könyvesboltba ha bemegyek akk ott helyben meg is tudnám venni nem a neten rendelni..

köszi:)


2011. márc. 16. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Harry Potter.
2011. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Darren Shan Demontata sorozat vagy esetleg a Vámpír világ sorozata
2011. márc. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Van egy tök jó könyv: Biff evangéliuma. Tök vicces, nekem nagyon tetszik:D Meeg nem tudom. Ha már 13, legyen a 13 okom volt:D
2011. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A Szent Johanna gimi sorozat első része! Egy bp-i gimis lány naplója. A honlapon bele lehet olvasni. Eddig 3 jelent meg, áprilisban jön a 4.

[link]

2011. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Énis 13 vagyok és amik nekem nagyon bejönnek: Ceelia Rees könyvei, főként a Bűbájos Mary, Mary Hooper könyvei, pl. ELiza Rose, és Édességek kicsiny boltja, Tamora Pierce: a nőstényoroszlán éneke sorozat. És amit most olvasok : Libba Bray rettentő gyönyörűség én ezek között nem tudok favoritot választani :)
2011. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 nyuszika01 válasza:
Eragon
2011. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én is Celia Rees könyveit ajánlom, vagy Mary Hooper: Eliza Rose biztosan tetszeni fog még neki. Amit én ennyi idősen szerettem:

Thury Zsuzsa: A tűzpiros üveggömb (ez máig a kedvenc könyvem)

vöröspöttyös könyv például Polly Shulman: Rajongás - ezt tuti bárhol megkapod

Twilight saga, vagy Vámírnaplók - ha modernet akarsz

Jackie French: Hekja


ez attól is függ, milyen típusú könyveket szeret. Fantasyt, szerelmeset, vagy Hannah Montana szerűeket..:)

én mindenképpen az előbb felsoroltakat ajánlom:)

2011. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:D mindenkinek

hát az alkonyat meg a vámpírnaplók már megvannak nekem mind szóval azokat akk olvassam amikor akarja:D de úgy gondoltam h valami kislányosabb könyvet néznék ki:D

sokat írtatok majd válogatok :) és mégegyszer köszöömm!!!!:)

2011. márc. 18. 14:03
 9/10 :) :) :) ***** válasza:

Meg Cabot: A neveletlen hercegnő naplója sorozat eszméletlen jó én már végig olvastam.

Lisi Harisson :A Klikk(4 rész ebből nekem sajnos csak a 3-4 van meg de az nagyon tetszett,egyik kedvenc könyvem)

Szabó Magda:Születésnap-ez nem valami uj könyv de nekem ez is tetszett és tanulságos is.

Bad Girl,Hot Girl,Beach Girl is jó lehet bár ezeket még nem olvastam...

Meg Cabottól még a a Locsifecsi hercegnő is jó.

Most csak ennyi jutott eszembe,de majd még lehet irok.

13L

2011. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszii:)
2011. márc. 21. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!