Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam az élettársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az élettársam barátnőjébe. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A jelenlegi párommal legkorábban két hónap múlva tudnánk csak szétköltözni. (szakítottam vele, de két hónap az albérlet felmondási idő) A legfőbb kérdésem az, hogy meddig várjak azzal, hogy elhívom a lányt randizni? Én arra gondoltam, hogy persze a szétköltözésen felül érdemes lenne kivárni, amíg az élettársam túl teszi majd magát a szakításon, egyrészt így tartom korrektnek, másrészt a hölgyemény biztosan nem fog addig randizni velem, amíg a barátnője még utánam szomorkodik.

Másrészről viszont azon parázok, hogy nehogy addig bepasizzon a lány.

Mit tanácsoltok, várjak türelmesen, vagy vessem rá magam, mielőtt más teszi ezt meg? (csinos, nem otthon ülős szingli lányról van szó) Esetleg valahogy finoman tudassam most vele, hogy szeretnék tőle valamit, de nem akarom megbántani a barátnőjét? 100%, hogy én sem vagyok közömbös neki, de tisztességes nő lévén 1-2 jelzésnél tovább ő sem ment. Húsz-huszonegy éves korosztály vagyunk.

A "felejtsd el" típusú tanácsokkal ne is koptassátok a billentyűzeteteket, mert a szerelem nem ilyen egyszerűen működik. A lepatkányozást pedig már megkaptam pár kérdéssel korábban, úgyhogy az is fölösleges. :)

Segítsetek, évek óta nem éreztem ehhez hasonlót! :)


2010. dec. 8. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szia. :) elég rossz a helyzet, de mint minden, ez is megoldható. szerintem az lenne a legjobb, ha tudatnád a lánnyal most, hogy szeretnél többet tőle, de nem akarod megbántani a jelenlegi párodat, ezért érezted tisztességesebbnek, hogy előre beszélsz vele, hajlandó e bármiféle kapcsolatot veled, a barátnője után. Ha nem vagy nem közömbös, akkor tuti, hogy egy apró gondolatot elültetsz a fejében, és várni fog rád.:) De, ha fontosnak tartja a barátságot, vagy a barátnője miatt, nem akar összejönni veled, azt viszont neked kell megértened. a jelenlegi pároddal ne maradj együtt, eleve nincs értelme, ha már más után nézel, ha meg az a Más visszautasít nincs ló, jó a szamár is alapon nagyon megalázó lenne a párod számára. Mindenképp szakíts, az élettársad barátnőjével pedig minél hamarabb közöld. de tudod, ez csak egy tanács. a döntés rajtad áll.:) amúgy mióta vagytok együtt a lánnyal? :)
2010. dec. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz túl komplikált a helyzet, hogy olyat tudnék mondani, ami biztos beválik. Az a baj, hogy a lány valószínűleg nagyon együtt érez a mostani pároddal és nem biztos, hogy vevő lesz az ajánlatodra. Szóval nem tudom. Ha úgy érzed, ő is érdeklődik irántad, talán elmondhatnád neki, hogy többet érzel iránta a barátságnál, de te is szem előtt tartod a (volt) párod érzéseit és hogy esetleg egy későbbi időpontban lenne-e nála esélyed? Persze ebben az esetben fennáll a veszély, hogy elmondja a volt párodnak (nem tudom, mennyire titoktartó) és az megint egy kellemetlen helyzet. Ha meg nem mondaná el, akkor is lehet, hogy egyelőre visszautasítana, pont a szituáció miatt. De legalább tud róla, mit érzel. Aztán, ha lecsitultak a kedélyek, még egyszer újra próbálkozhatsz. Ha akkor se jön össze, akkor tényleg felejtsd el!
2010. dec. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Nem is gondoltam annyira komolyan azt, hogy előre szólok neki a dologról, de most fontolóra vettem. Majd valamit kitalálok, hogy hogy ne legyek túl rámenős, de azért félretegye magát februárig. :) Ha pedig ő is szeretne tőlem valamit, csak tartja majd a száját, elvégre az ő érdeke is. Viszont egyéb okokból ezzel az egésszel karácsony utánig várnom kell.

Arról, hogy mennyi ideig voltunk együtt: lényegében együtt nőttünk fel, első komoly kapcsolat mindkettőnknek. Szép volt, jó volt, de ennek már vége van, nem szeretném vele újrakezdeni. Ha pedig úgy adódik, hogy "nincs ló", akkor keresek másikat. De lovat! :)

2010. dec. 8. 01:51
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
zúgjál ki
2010. dec. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

"A "felejtsd el" típusú tanácsokkal ne is koptassátok a billentyűzeteteket, mert a szerelem nem ilyen egyszerűen működik. "


Hát de apukám, a szerelem ilyen marha egyszerűen működik, ha kicsivel több tapasztalatod lenne, tudnád te is. Ha a kiszemelt lányban egy icipici tisztesség van, elhajt a büdös francba. Ha nem, akkor megérdemlitek egymást...

2010. dec. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem értem, mi ebben az olyan nagy tisztességtelenség. Ha a barátnőjének (=mostani élettársamnak) már teljesen közömbös leszek, esetleg már addigra talál mást, akkor mi a gond? Azért, mert valamikor X-el együtt voltam, attól Y-nal már nem lehetek csak azért, mert barátnők?
2010. dec. 8. 16:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem jönnék össze a barátnőm volt pasijával. Ha nagyon tetszene,és a barátnőm már túl lenne rajta,akkor sem.
2010. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem... Figyi, már az a gondolat önmagában elég visszataszító lenne, hogy amit nem is olyan rég még a barátnőmbe dugdosott, azt most belém...Valószínűleg tisztában van a kapcsolatotok minden részletével, stb, az exek amúgy is kínos témák egy kapcsolatban, hát még mi lenne ha az a bizonyos ex a legjobb barátnőm lenne, minden tudnék róla, és a barátommal való kapcsolatáról, még a nemi életük részleteit is (két lány ezekről is sokat beszélget ha jó barátnők...)
2010. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

És mivel jobb, ha előzőleg egy idegenbe dugdosta? Legalább tudja, hogy jó kezekben volt... :D


Komolyra fordítva a szót, majd így is elválik, mi lesz. Egyelőre a legjobban várni esik nehezemre. De úgy tűnik muszáj lesz...

2010. dec. 10. 01:08
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel, nemet mondott. :D


De szerintem pár hónap múlva lehet majd róla szó, legalábbis úgy jött le abból, amit mondott.

2010. dec. 30. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!