Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki csalta már meg a pasiját/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki csalta már meg a pasiját/nőjét és miért tettétek? Miért nem szakítottatok előtte a meglévő kapcsolatotokkal?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

azért mert nem szerettem és nem számított. Most olyannal vok együtt akit szeretek és őt meg nem csalnám semmi pénzért ^^

17/F

2010. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még soha nem csaltam meg egyiket se. Egyszer volt olyan, hogy tetszett egy másik lány nagyon, ekkor elmondtam a barátnőmnek, hogy tetszik az a lány, nem tudom a nevét se még, de szeretném megpróbálni nála. Max ha nem sikerül, két szék közül a padlóra esek. Ezzel külön mentünk az akkori barátnőmmel és bepróbálkoztam a másiknál, ami természetesen nem jött össze. Később felhívott a régi barátnőm, és találkoztunk, majd összejöttünk újra és elmondta, hogy ez azért történhetett meg újra, mert akkor korrekt voltam vele nagyon. Sok fájdalomtól meg lehet a másikat menteni, ha így viselkedik az ember.
2010. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Azért mert bevoltam baszva nagyon :D de megbántam. :/
2010. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon "romantikus" lehet beba.zva ... Fujjj !
2010. dec. 8. 16:05
 5/6 anonim válasza:

nem azt kérdezted hogy kicsalta meg romantikusan -.-

ja és ha bevagy b@szva pont nem azzal foglakozol hogy romantikus legyél :D

amúgy én egyszer csaltam meg volt barátomat de soha többet nem fogok ilyet csinálni, nagyon megbántam :/

2010. dec. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fél éven keresztül csaltam a barátom 23 éves koromban. Szerettem, de egy másik pasival is dugtam. A barátom sejtette és teljesen kikészült. Amikor le buktatott, akkor szakítottam a másikkal. Egy kis hülye voltam, nem gondoltam bele mekkora fájdalmat okozok annak, aki szeret. Senkinek nem tanácsolom.
2010. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!