Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? 2008.10.18.-án jöttünk össze. Eleinte nem is voltak gondok, de aztán másfél hónapnál beosztotta, hogy legyen szünet utána meg vége lett.

Figyelt kérdés
Az igazat csak 2 hét mulva tudtam meg, hogy azért lett vége,mert túlságosan szeret. 3 hét múlva túl teszem magam rajta, adtam magamnak egy esélyt, összejöttem egy sráccal, egy suliba jár velem meg az exemmel. Összejöttem vele erre, este mondják, hogy újra akarja velem kezdeni az exem és, hogy féltékeny, mint atom. Másnap még nem tudta meg , hogy kiis a barátom, de viszont lett belőle balhé meg minden, lényeg, hogy ujra összejöttem vele, mert szeretem. Kezdetben télleg nagyon jó volt a lelesedése meg minden, sokat voltunk együtt, minden szünetben suli után meg minden... hétvégén... most meg. egyszerüen, kezd lelombozodni a lelkesedése... és beparáltam mondjuk, hogy terhes vagyok vagy vmi... és beis paráztattam őt is... de nem hiszem , hogy amit ma lenyomott az ezért volt... fogta alig köszönt. kitalálta, hogy megint legyen BéBé mentes hét mert hogy milyen jó volt neki multhéten is, h alig látott meg minden.ja mondom jolvan akkor. Alig akart adni puszit... van egy csaj, aki osztálytársam, aztán eleinte ott ölelgette előttem meg minden, szoltam neki leált, meg beszéltem a csajjal ha ölelgeti vagy vmi akkor olcsa le. és már ott van a csaj, hogy pofozgatja, ha beszol vmi olyat. és ma meg ott szorakoztak, oda mentem, h mi a *** ez, meg h nekem képtelen vagy adni puszit őt meg itt piszkálod. és akk fogtam elmentem. és hogy elvileg szünetet akar tartani, mert hogy neki ez a 3 hónap nagyon sok. rola tudni kell , hgogy leghosszabb kapcsolata 1 hét és váltogatta a csajait állandóan, szoval most ugyan ugy dobni akar? vagy vmi más baja van?? elég zavaros a történet, de hát ez amugy is az, nem csak leirva...=(
2009. jan. 19. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
most őszintén, mit akarsz ettől a fiútól? folyamatosan megaláz. Legyen tartásod, ragaszkodj a büzszkeségedhez. rövid úton rúgd ki
2009. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd ott..

Egy pasi se ér ennyit!!

Amikor összejöttél egy másik sráccal,és ő újra megjelent,azt csak azért csinálta,hogy mások ne röhögjék ki,hogy te milyen könnyen túlléptél rajta.

Ne hagyd,hogy egy ilyen szemét kihasználjon!!!

Ha nő lenne,azt mondanám:K**va,nem tudom,h mi ennek a férfi megfelelője...

Ez nem érdemli meg a figyelmedet...

2009. jan. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat. nem tudommi legyen. nagyon szeretem...=$
2009. jan. 19. 18:13
 4/9 anonim válasza:

Most őszintén milyen választ vársz??! Amit hallani szeretnél vagy amit mi gondolunk?

Ha azt mondjuk h hagyjad mert csak hülyét csinál belőled akkor az a válaszod h szereted. Ha azt mondjuk h harcolj érte akkor kételkedsz. Úgyse azt csinálod amit mi mondunk,csak véleményt hallgatsz, azt fogod csinálni amit te gondolsz.

2009. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Teee jóó isten én egy 17éves srác vagyok és irtó szerelmes vagyok a barátnőmbe meg ő is belém és tényleg kiváló a kapcsolatunk de ijet az ijet pofán kéne vágni h térjen egy kicsit észhez, utálom ha kihasználnak valakit pláne egy srác egy csajt, meg h megaláza, te meg hagyd ott többet érsz annál h ijen srácokkal barátkozz a szerelem hát az nehezen jön de ha eljön az vmi csodálatos, azt elmondani nem lehet, ha megtalálod egy olyan srácal akivel imádjátok egymást akkor nevetségesnek fogd tartani ezt a szitut ami most van.
2009. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyértelmű hogy nagyon szereted, ezért nem veszed észre hogy mennyire megaláz és ő mennyire nem szeret téged! Tipikusan olyan fiu akit addig verném amig mozog! 23/F
2009. jan. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat fiuk ^^ =)
2009. jan. 19. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt az "azért lett vége mert túlságosan szeret" részt nem értem...mi van? és azért ölelget más csajt előtted? Legyen már benned büszkeség! Szerintem elég fiatal lehetsz, ilyenkor minden szerelem öröknek meg véglegesnek tűnik, de ezer jobbat találsz ennél!

NE akarj már ennyire mártír lenni! Szeretsz majd mást, ha eljön az ideje, addig meg ne hagyd, hogy alázzon egy ilyen kis szunyogcsődör.

2009. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rosszul irtam...:$ sajnálom... ugy értettem, hogy azért szakitott, mert én szerettem tulságosan. de nem értem... ma meg mondták ismerőőseim h haggyam békén ne futkossak utána. nem is érdekelt. találkoztunk 4.ora után, mert osztálytársai mondták neki, hogy kint vok folyoson. kijön és azon volt felháborodva, hogy miért nem kerestem..xD utána már ölelgetett meg minden, szóóval én most nem igazodok el rajta. a srác 19 lesz hétfőn én meg 15 vagyok.
2009. jan. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!