Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjezett nők! Voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjezett nők! Voltatok már ti is így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már több 10 éve együtt vagyunk a férjemmel,gyerek is van!!A sex is jó,de az a baj h nincs mindig orgazmusom:((Mivel dobhatnám fel az együttléteket,mert már nem olyan mint az elején.Szeretem,úgyhogy nem akarom elhagyni,meg megcsalni!Tanácsokat várok,köszi!
2010. dec. 9. 14:35
 1/3 anonim válasza:
Az elején mindig volt orgazmusod és mostanában nincs?Ha jó a szex akkor nem értem miért nincs orgazmus!valószínűleg nem kívánod már úgy a párod mint régebben ,vagy ő nem elég figyelmes!Próbáljatok ki valami újat ,amit eddig nem csináltatok!Egy két nappal a szex előtt kezdjél beszélni róla a párodnak ,hogy mire készűljön.Meglátod mire arra kerűl a sor teljessen be lesztek pörögve!Ez lehet egy sztriptíz,egy szexi új fehérnemű,vagy egy játékszer (ha benne vagy ilyenekbe)Vagy esetleg segít egy jó kis szexfilm is!Vagy mond el neki mit csináljon veled!persze ezt olyan kívánósan mondjad!Én 13 éve vagyok házas és eddig minden rendben van !álltalában 2 orgazmusom is van!
2010. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia,igen akkor volt,mostanában nincs,ő figyelmes csak én nem mindig tudok kikapcsolni teljesen,úgyhogy velem van a baj:((De majd próbálkozok:)Köszi!
2010. dec. 9. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem árt néha egy kis romantikázás sem, egy kis borozgatás, ha tehetitek szánjatok magatokra egy kis időt,közös program gyerekek nélkül, hidd el nagyon jót fog tenni :) ellazulni is könyebb lesz és nem kell görcsölni azon,hogy vajon lesz-e, bár én mindig úgy szoktam hogy előjáték során, minimum egyszer a csúcsra juttatom a páromat, és akkor már el van annyira lazulva, hogy szexben akár többször is elmenjen ;)

22F

2010. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!