Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy férjezett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy férjezett nőbe, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok, a "csaj" 34 éves. Jól néz ki, nagyon jófej, megértő, már pár hónapja ismerjük egymást, eddig nagyon jóban voltunk. Egy cégnél dolgozunk, de nem egy helyen, kevés barátja van mert még nincs ott régóta, de mi ketten rögtön kijöttünk egymással. Műszakkezdéskor, műszakvégén és minden szünetben megkeresem őt, ha én nem érek rá akkor ő keres engem. Szoktam neki bókolni hogy csinos, és jól néz ki, örülni is szokott neki, vettem neki ajándékot is névnapjára annak is örült, ő is szokott nekem venni ezt-azt. Ma véletlen összefutottunk és meghívtam egy üdítőre. És itt tudtam meg, hogy van egy férje és egy 11 éves fia. Egy világ omlott össze bennem mert már kezdtem megkedvelni. Szerintem ő csak legjobb barátként tekint rám, mert azt mondta szereti a férjét, ahogyan beszélt róla az számomra nem volt valami bíztató. Most ezután mi tévő legyek? Nem akarok szétszakítani egy családot, de ezután hogy verjem ki a fejemből? Ha nem én keresem meg melóhelyen, akkor ő jön oda hozzám. Fú, elég gáz lesz jövőhéten a szemébe néznem ezek után. Most beszéljek vele erről vagy ne? Ha meg is kérdezném biztosan azt mondja csak barátként tekint rám, de mondjak neki egyáltalán valamit? Vagy tarsam meg magamnak? Bocsi a sok kérdést, de tisztára megvok zavarodva.
2010. jún. 25. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tartsd meg magadnak. Elég kínos lesz később együtt dolgozni, ha ezt felhozod. Márpedig nincs sok esélyed a leírtak szerint. Jobban teszed, ha keresel valaki mást.
2010. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nem szeretnéd ha elindulna egy pletyka rólatok, ami a férje fülébe jutna?A másik meg az ,hogy Te sem szeretnéd ha a nejedet valaki meg szeretne kapni?
2010. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tartsd meg magadnak! - okés, tetszett, eljátszottál a gondolattal, hogy mi lenne ha... de egyértelműen érezted, hogy szereti a férjét, akkor nincs értelme kellemetlen helyzetbe hozni magad. Nem hinném, hogy máris halálosan szerelmes vagy, "programozd" át az agyad, hogy ő nem szabad préda, próbálj hozzászokni a gondolathoz.
2010. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnállak!De Ő az aki már foglalt és maradjon is az. Vannak dolgok amit az ember nem kaphat meg akár mennyire is vágyik rá!
2010. jún. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
NE!
2010. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Annyit mondhatsz neki,hogy nekem ez így már nem jó és ne haragudj rám ezért de nem tehetek róla.Szerintem fogja érteni miről is van szó.Az őszinteség jobb mint a hazugság de csak akkor mond el ha idővel nem szűnik amit érzel iránta!
2010. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem, de ááá ezek után már nem fogok tudni vele úgy beszélgetni mint eddig. Tiszta ideg vagyok.
2010. jún. 25. 21:53
 8/13 anonim ***** válasza:
a beteljesületlen szerelemnél nincs is rosszabb talán.
2010. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tegnap még a férjét is láttam. Ez volt ám a hideg zuhany. Oda se mentem csak intettem nekik. Lehet holnap már nem beszélek vele, de akkor meg tuti odajön hozzám, hogy mi bajom van? :/
2010. jún. 27. 12:45
 10/13 anonim ***** válasza:
attól még kúrhattok,szereti biztos a fiatal faszt,hány ilyen ismerősöm van,nem akarlak bíztatni ,de megpróbálhatnád,de csak nagyon szolidan.....
2010. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!