Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándult belőlem? 8 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándult belőlem? 8 éve házasságban élek! Minden jól van köztünk, csak az a bajom, hogy a párom sosem dícsér meg!

Figyelt kérdés
Elég csinos vagyok,!a környezetem szerint is!Néha jól esne pár jó szó a kedvesemtől!Főleg úgy,hogy az interneten állandóan szexoldalakat néz!Ez nem is lenne baj,csak már lassan féltékeny leszek a sok nőre!Tudom ,hogy hülyeség és ez is jobb mintha megcsalna,de ez nagyon bánt!
2010. dec. 9. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
mondd meg neki és legyél vele többet
2010. dec. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, mit szólna, ha te is mutogatnád magadat meztelenül más pasiknak? Ők biztos megdícsérnének Téged! Így teljesen elveszíted mellette az önbizalmadat...

Hogy lehet egy pasi ilyen? Más nőket nézeget, a párját meg le se szarja!! Én már rég otthagytam volna! Teljesen úgy érzi ezáltal a nő magát, hogy már egyáltalán nincs értéke. :((

2010. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát pont úgy is érzem magam!
2010. dec. 9. 19:38
 4/4 anonim válasza:

vegyél egy sexy jelmezt vagy valami sex segédeszközt.tegyél be egy jó kis filmet szólj neki és lepd meg!!!Nekem bejött 8év házasság 32nő

sok sikert

2010. dec. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!