Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az jó vagy rossz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jó vagy rossz, ha egy nő túlzottan kimutatja a szerelmét és rajongását a kapcsolatban a férfi iránt?

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kíváncsi. Két hónapos kapcsolatról van szó. A túlzott rajongás alatt azt értem, hogy mindenki előtt isteníti a pasit, vagy pl facebookon szerelmes üzenetek ír. Ez kicsit olyan számomra mintha felcserélődnének a nemi szerepek. Nem bízza ettől el magát teljesen egy férfi? Mit gondoltok?
2011. szept. 28. 14:39
1 2
 1/13 napietus ***** válasza:
73%

szerintem szánalmas ez a viselkedés.


29/N

2011. szept. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Vannak pasik, akiknek ez kell.
2011. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindkét nemtől túlzás. Pl. a facebook üzenőfalon "nemi életet élő" pároktól hányok.


Különben se isteníteni kell a másikat, hanem szeretni. Nagyon. És megvédeni ezt az érzést a külvilágtól.

2011. szept. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból tudom, hogy nem jó ötlet ezt csinálni, emiatt hagyott faképnél a párom. Egy idő után a legtöbb pasi már unja a sok nyálas szöveget, s úgy érzi, hogy bármit megtehet veled, meg amúgy sem kellemes, amikor körülrajonganak, mint egy karácsonyi ajándékot. Megértem,ha ilyen a természeted, de ezt nem mindig előnyos kimutatni.
2011. szept. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen típusú a férfi. A férjemmel úgy három éve élünk már együtt és még mindig küldünk, vagy írunk egymásnak szerelmes üzeneteket és rajongunk egymásért. Nálunk tökéletesen működik, valószínűleg, ha egyikünk nem ilyen lenne, nem lennénk ennyire egymásra hangolva.

Ha a nő barátja is olyan, aki jobban szereti kifejezni az érzéseit az átlagosnál, vagy szereti, ha a párja fejezi ki az ő érzéseit ilyen módon, akkor akár nagyon jó kapcsolati is lehet belőle. De ha a pasi inkább visszafogottabb és ez zavarja, akkor előbb- utóbb lehetnek belőle problémák.

2011. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen...ömlengős szerelem!

Nekem nem jön be, szerintem szánalmas

2011. szept. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Én hasonló vagyok, de azért az istenítés messze áll és magán leveleket kap tőlem párom (5 éve vagyunk együtt). 2 hónapnál nem ajánlott, még elég friss, el ne meneküljön a férfi.

22/L

2011. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Egyénfüggő. Én pl. igénylem, hogy annyira rajongjon értem, mint én őérte. Így kerek a világ. Ez persze nem azt jelenti, hogy mások előtt kell cuppogni, vagy hosszasan szerelmet vallani. De négyszemközt mi sem természetesebb.


22f


ui. Csak a férfiak nemi szerepkörébe tartozik az, hogy kimutassa a szerelmét? :D Nekem ez jött le abból, amit írtál. És mi tagadás, jót röhögtem rajta.

2011. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló, félre értés ne essék, nem arról van szó ,hogy csak a férfi mutassa ki a rajongást. Arra gondolok, hogy a ebben a kapcsolatban a lány az aki túlzottan kimutatja az szerelmet , a fiú pedig kevésbé, ritkán bókol meg ilyenek...
2011. szept. 28. 17:58
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

én is körülrajongom,bár facebookra nem írogatok mert nem használjuk annyira meg amúgyse..és hát naponta se írok neki szerelmes idézeteket.de ezen kívül minden módon kedveskedek és körülrajongom.nem bírom ki hogy ne tegyem:/ és azt vettem észre hogy nem jó annyira..a barátom is mondta hogy túl kedves vagyok. és ezért is veszekedtünk sokat mert úgy éreztem hogy elkényelmesedett és ő már semmit sem tesz mert hogy én folyton ilyen vagyok:d

szóval egy bizonyos mértékig jó de ne vidd túlzásba.vagy hát attól függ a pasi milyen de sztem ennyi idő után nem tudod megállapítani.

lényeg hogy sok sikert:)

2011. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!