Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyot hibáztam, egyszer megbocsájt?

Figyelt kérdés
Szakított velem a párom, az ő döntése volt, mert már nem volt szerelmes...én azt hiszem, a lehető legtöbb hibát elkövettem ezek után, hogy megutáljon...nem zaklattam, de többször "könyörögtem" neki, hogy adjon esélyt, a fejéhez vágtam olyanokat, amit igazából nem bánok, de mégis túlzás volt, érdeklődtem utána olyan emberektől akiktől nem kellett volna, mert úgyis visszahallja, megtudtam, hogy hamar túllépett, mert már mással van, és ezért is mérges voltam, mivel tagadta...igen tiszta őrölt vagyok...hagynom kellett volna, és nem beszélni vele, nem könyörögni....most ott tartunk, hogy az utolsó szava, hogy utállak! hosszú kapcsolat volt...fáj nagyon...és bánom, hogy beleestem a csapdába, hogy a szakítás után mindent megtenne az ember, hogy visszakapja...persze csak rontottam a dolgokat...félek, hogy az együtt töltött időre ezek után nem boldogan emlékezik már:(
2010. dec. 10. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, EGYSZER majd talán megbocsát. De nem fogtok újra összejönni.
2010. dec. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd pozitívan. Tanultál belőle, hogy mit ne csinálj. Majd legközelebb beleszeretsz másba, és tudni fogod, hogy mit ne csinálj.
2010. dec. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én megbocsájtanék.
2010. dec. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem mondom, hogy nem akarnék vele újra összejönni, mert idővel lehet...de tudom ne alapozzak erre, főleg jelen helyzetben...viszont bánt, hogy azt mondta utál...nem szeretném, ha véletlen összefutnánk (kicsi rá az esély), akkor gyűlölködjön....
2010. dec. 10. 01:06
 5/7 anonim ***** válasza:
menj idd le magad, és próbáld elfelejteni (ha sikerül, szólj nekem is hogy hogyan kell)
2010. dec. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szegényke... ha a lelked attól "megnyugodna" és ha ez lehetséges, akkor találkozzatok, és mondj el mindent neki is, ahogy itt most leírtad. nem kell, hogy ő beszéljen, csak legalább hallgasson meg - a végén úgy is lesz mondandója és ha már nem is lesztek újra egy pár, legalább békében váltok el és csak a jó emlékek maradnak meg. búfelejtőnek pedig kezdj el olyan dolgokat csinálni, amit mindig is ki akartál próbálni, vagy ami vonzott de nem merted eddig megtenni, pl falramászás ami így hirtelen eszembe jutott, vagy bár mi ami kizökkent a hétköznapokból, új, és elfoglalja a gondolataidat. sok szerencsét!
2010. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
inni nincs kedvem...nem lenne jobb tőle...szerettem volna találkozni, de már nem akar, mert utál, hogy rájöttem arra, hogy van valakije...:S
2010. dec. 10. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!