Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megbocsájt még nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megbocsájt még nekem?

Figyelt kérdés
Már írtam az oldalra hogy lemondtam a külföldi utam. Mert képtelen vagyok itt hagyni a szerelmem így 5 év után. De annyira sikerült lerombolnom az önbizalmát hogy most nem jelentkezik és nem tudom elérni. ő sztem próbál beletörődni és inkább nem látni ebbe a pár napba nem tudom. Pénteken indulnék. de ő még nem tudja hogy lemondtam az utat miatta. Szerintetek mi lenne ha a legjobb.. ha megvárnám hogy keres e még? vagy írjak neki smst ? esetleg ha azon a napon amikor már azt hiszi a gépen ülök felkeresem és elé állok hogy nem tudtam itt hagyni és itthon maradtam mert nagyon szeretem és vele akarok maradni.. képes lesz nekem megbocsájtani ?
2011. aug. 15. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Az az utolsó jó ötlet, szerintem megbocsát neked
2011. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én biztos szólnék neki most, sztem jólesne neki h miatta lemondtad az utat
2011. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legalábbis én megbocsátanék főleg ha lenne nálad mondjuk egy szál rózsa..(1. voltam)
2011. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

persze hogy megbocsájt most rögtön menj el hozzá és kérd a bocsánatát állj elé és mondd hogy imádod ez a legalkalmasabb pillanat - most azonnal menj

nagyon boldog lesz.

2011. aug. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mivel lány vagyok rózsát nem vinnék azért :) az a baj hogy nem veszi fel a telefont sem most nekem :S de tudom h pénteken hol lesz.. és így biztos hogy találkozunk aznap.. ismerem milyen ha most lemennék hozzá nem jönne ki se a házból.. de pénteken ha kell az egész napot ott töltöm ahol lesz és addig fogok ott várni amíg csak kell....
2011. aug. 15. 22:49
 6/9 A kérdező kommentje:
meg a másik buktatója az.. hogy ha most mondanám el neki még nem biztos hogy elhinné :/ azt mondaná hogy most ezt mondod. és ha meggondolod magad péntekig ? :/
2011. aug. 15. 22:52
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem írj neki egy sms-t hogy szereted, találkoznál vele... (de csak őszintén) és az utolsó nem rossz ötlet... szerintem mindenképp akkor találkozz vele amikor már mennél, (már ha nem mész el), mert akkor nagyon szép gesztus és nagyon örülni fog neked. B.
2011. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem megyek el.. összetéptem a jegyet és az útlevelemet is. Péntekig pedig már biztos nem tudnék újjat csináltatni :D De nem érdekel jobb így összetépve az a két papír.. mint összetörve mind ketten egymástól távol. Remélem hogy átérzi és megérti majd.. 200ezer ft ot dobtam ki az ablakon érte.. de úgy érzem megérte :)
2011. aug. 15. 23:03
 9/9 anonim ***** válasza:

ha megmutatod az útlevelet az épp elég bizonyíték lenne.

érdemes lenne legalább próbálkoznod - hagyod addig szenvedni?? ha nem áll veled szóba akkor is mondhatod majd - én próbáltalak elérni! a helyébe azon sértődnék meg, hogy nem szólsz neki erről azonnal.

2011. aug. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!