Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg sem kérdezte hogy vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg sem kérdezte hogy vagyok, pedig tudja, hogy kórházba kell mennem. Miért nem tud 2 percre rám figyelni?

Figyelt kérdés
Szóval a barátommal már másfél éve, hogy együtt vagyunk. MSN-en, telefonon tartjuk a kapcsolatot, mert elválaszt 150 km. Szóval ezen a héten akartunk találkozni, de mondta, hogy nem lehet, mert tanulnia kell. Én pedig megyek röntgenre, mert elestem, és a térdem nagyon fáj napok óta. Tegnap egész nap nem láttam MSN-en, igaz, én is csak délután jelentkeztem be, mert orvosnál voltam. Este feljött, de hozzám sem szólt, másfél órán keresztül. Amikor kiléptem, ennyit írtam neki:"köszi, hogy megkérdezted, hogy vagyok. szeretlek, jóéjt." Semmi sms, egyáltalában semmi érdeklődés a hogylétem felé. Néha úgy érzem, szakítani akar a távolság miatt...Mit tegyek? Nem akarom elveszíteni, mert szeretem, és tolerálom, hogy elfoglalt, amennyiben ezt közli velem, de nem tette.
2010. dec. 10. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Őt a pasidnak hívod? Szerintem zárd le... Felesleges, ez Neked sem jó...
2010. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Eddig minden tök jó volt, az elmúlt 3 napban lett ilyen. Nem tudom, mi baja.:S
2010. dec. 10. 13:39
 3/13 anonim ***** válasza:

ez így már rég nem egy működő kapcsolat! szerintem ideje, hogy továbblépj!


üdv!

2010. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

99,9% hogy a "barátodnak" 150 km-re van egy barátnője

A ti kapcsolatotok nem kapcsolat!

2010. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt még arról kérdezgetett, hogy hogy legyen a tali jövő héten...Ő jöjjön, vagy én menjek...
2010. dec. 10. 13:42
 6/13 anonim ***** válasza:

Ennek nincs értelme.

Kérdeztél, válaszoltunk

te meg minden válaszra írsz egy "védőbeszédet"

2010. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Három hónapja meg van az útódod,csak még biztosra akar menni ha nem jön össze maradsz szamárnak és keres tovább,de előbb utób úgyis lesz jobb nálad,mert ez nem kapcsolat,akit szeretünk,érdeklődünk hogy hogy van,ő nem szeret téged.

Én is távkapcsolatban élek Budapest-London,de nem igy ahogy te,ez nem párkapcsolat.Ez vegetáció a kakiban...

2010. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Személy szerint én nem hiszek az ilyen "távkapcsolatokban"! Az nem igazi kapcsolat, amikor két hetente találkozol a másikkal! Más lenne, ha mondjuk együtt lennétek és neki ki kellene menni külföldre dolgozni egy évet. Azt még valahogy ki lehet bírni, de ennek nem sok értelme.

Szerintem ennek már semmi értelme. 150 km ide vagy oda, ha szereted a másikat és tudod,hogy beteg, baja van, akkor az az első, hogy megkérdezed!Sajnos szerintem már csak te ragaszkodsz hozzá! Ő hozzád nem annyira! Szerintem zárd le, és keress egy olyan fiút, aki a közeledben van! Fiatal vagy még gondolom!

2010. dec. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezte jöjjön ő vagy te menjél,menjél te perzse feküdj levele,dugni te is jó leszel neki...Mert erre még jó vagy de az egészségedről nem érdeklődik mert nem szeret...Csak kell valaki akibe beledughatja a ....-ját ,amig nincs a ló jó a szamár is...
2010. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is van valakije...
2010. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!