Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha így viselkedik már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így viselkedik már nem szeret? Azt kérdezte, jól vagyok-e.

Figyelt kérdés
Eddig a (volt?)barátom munkahelyén laktunk, 2 éve vagyunk együtt, mondjuk én eredetileg bármikor hazamehetek a szüleimhez. Egy hónapja kivett egy albérletet azt állította miattam, egy hete minden nap túlórázik valamiért. Mikor ott vagyok akkor csak a tv-t bámulja. Nem voltunk sehol egész nyáron, mert minden pénzt elszórt, ezért összevesztem vele mire reggel közölte velem hogy pakoljak össze és tűnjek el. Megtettem, mert így is egy csomó problémám van(munkanélküli vagyok épp) Felhívtam mert ott felejtettem pár dolgot, erre mikor kis szünet lett a beszélésben megkérdezte jól vagyok -e. Nem értem miért.
2011. júl. 31. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom elgondolkodott, hogy talán megbántott. De hagyd a francba.
2011. júl. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért írod, hogy hagyjam a francba?(indok?) Amikor megkérdezte jól vagyok-e olyan hangsúllyal mondta mintha valakitől nagyon lazán illemből megkérdeznék.
2011. júl. 31. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megbánta. Ha, van egy kis önbecsülésed beintesz neki, jó alaposan. Gondolkozott volna előtte, mielőtt kivágott, mint macskát.... Ha vissza is akarsz menni, előtte kicsit szorongasd meg azzal, hogy nem egyből bocsájtasz meg neki. Legyen egy kicsi önbecsülésed.
2011. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Azon is gondolkodtam, lehet randizgat valakivel túlóra helyett.

Egyébként mielőtt kimondta volna, hogy pakoljak össze és húzzak el onnét, olyan furcsa volt, amilyennek még soha nem láttam, fel is figyeltem rá(pedig olyankor mikor dolgozni megy még félig alszok) hosszan bámulta az asztalt:O

2011. júl. 31. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nekem azt mondaná a párom,hogy tűnjek el,hát no comment.Az életbe nem látna engem többet az biztos.
2011. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"tűnj el" ilyet mondana nekem a pasim... szép:) végig gondolt döntés volt a részéről, ahogy leírtad, szóval igen, már nem szeret. szerelemből biztosan nem.

hogy jól vagy-e, szerintem csak azért kérdezte, mert mégis gondolom elég sokáig együtt voltatok, nem akart nagyon megbántani, szánja-bánja, de nem fogtok ti már együtt lenni.

2011. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!